Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Grafikleri

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Kripto Para Grafikleri
Kripto Para Grafikleri

Bitcoin ABD doları karşısında yükselişte ancak ilgili ticaret çiftlerine (LTC / BTC, ETH / BTC) bakıldığında, 20.000 dolara çıkmanın beklenenden daha uzun sürebileceği düşünülüyor. Piyasa değeri ile dünyanın en büyük şifreleme oranı son birkaç günde az ya da çok yuvarlaktı. Alternatif para birimleri yeni seviyelere sert bir yükseliş yaşadı . Tartışıldığı gibi dün , BTC cansız eylem BTC (büyük kapak) para dönüşüne ve alternatif cinsinden (ya da sözde küçük harf) bağlı olabilir.

Bu para akışı en iyi, çapraz şifreleme çizelgelerinde görülen yükseliş eğilimi – yani ETH / BTC, LTC / BTC, BCH / BTC ve XRP / BTC ile temsil edilmektedir. Örneğin, ETH / BTC’deki bir toplantı, paranın bit yuvasından eter (ETH) içine aktığının bir göstergesi olabilir. Bununla birlikte, altprogramların keskin bir şekilde geri çekilmesi, bugün bitmiş halde (BTC) hafif bir teklif vermiş gibi görünüyor.

Uyarınca CoinMarketCap , Bitcoin (BTC) son 24 saat içinde 7.57 oranında takdir etmiştir. Bu arada, ethereum (ETC), bitcoin cash (BCH) ve litecin (LTC) sırasıyla % 6, %8 ve %10 oranında düşüş gösterdi. Tablolar tekrar bit yangısı lehine dönmüş gibi görünse de, tablolar rahatlamanın geçici olabileceğini önermektedir.

ETH/BTC Tablosu

Yukarıdaki grafiğe göre;

 • BTC 0,0231’den (7 Aralık’ın en düşük seviyesi) BTC’ye 0.0452’ye (14 Aralık’ın en yüksek seviyesi) kadar keskin bir yükselişle paritenin dibe vurduğu görülüyor.
 • BTC 0.0371’e düşüş, 5 günlük MA boğa lehine kıvrılmış ve 10 günlük MA aşağıya indi (düşüş eğilimine yol açtı) uzun sürmesi pek olası değildir.

Görünüm

 • ETH / BTC’nin teklif tonu tekrar kazanacağı ve BTC 0.05’de görülen düşen kanal direncini hedeflemesi muhtemeldir. Aynı seviyenin çok yakınında olması, uzun vadeli düşüş-yükseliş trend değişimini teyit edecektir.

LTC/BTC Tablosu

Yukarıdaki grafiğe göre;

 • Uzun vadeli düşüş-yükseliş trend değişikliği, yüksek hacimli koparma izniyle (düşen eğilim çizgisi ihlal edildi).
 • 5 günlük MA ve 10 günlük MA, boğalar lehine kıvrılıyor.
 • BTC 0.02498 (12 Aralık yüksek) seviyesinin gerilemesi madde içermiyor, yani miktarlar düştü. Daha sağlıklı bir geri çekilme gibi görünüyor ve daha geniş bir görünüm yükselmeye devam ediyor.

LTC/BTC

 • Artan trend çizgisi desteğindeki bir rebound, günlük grafikte ortaya atılan boğa gündeme inanmaktadır.

Görünüm

 • Parite, BTC 0.02498’de (Aralık 12 yüksek) son güncellenecek gibi görünüyor. Yukarı yönlü eğimli 10 günlük MA, BTC 0,012’nin altındaki düşüşlerin geçici olabileceğini gösteriyor.

BHC/BTC

Yukarıdaki grafiğe göre;

 • Düşen kanal hala bozulmamış, ancak BTC 0.068’in (Aralık 8’in en düşük seviyesi) BTC 0.1289’a (Aralık 14 yüksek) kıyasla iyileşmesi, 5 günlük MA ve 10 günlük MA taban seviyesinin düşürülmesine yardımcı oldu (düşüş eğilimi düştü) .
 • Boğa güdümü 5 günlük MA ve 10 günlük MA crossover (kısa vadeli ortalama, uzun vadeli ortalamayı aşağıya indiriyor, yükseliş işareti olarak kabul edilir) çapraz çifte daha fazla destek bekliyor.

Görünüm

 • Parite önümüzdeki günlerde BTC 0.1589’a (düşen kanal direncine) yükseldi. Aynı yükselişin (boğa kanalının kopuşu) üzerinde bir yakınlık, uzun vadeli düşüş-yükseliş trend değişimini teyit edecektir.

XRP/BTC

Yukarıdaki grafiğe göre;

 • Gelgit, boğa lehine döndü, yüksek sesle yükseliş eğilimi ve yükselen eğimli 5 günlük MA ve 10 günlük MA.

ETH / BTC, LTC / BTC, BCH / BTC ve XRP / BTC’ye ilişkin yükseliş eğilimi, paranın BTC’den çıkıp alternatif para birimlerine dönüşünün önümüzdeki hafta devam etmesi ihtimalini ortaya koyuyor. Aynı zamanda bitkisel bozukluğun 20.000 dolara kalıcı bir miting düzenleyerek zora girebileceği anlamına geliyor. Bu görüş, yatırımcı topluluğunun, bu Pazar günü CME’de BTC vadeli listelerini takiben bitsoin’de daha büyük bir geri çekilme fikrine hazırlanıyor olması gerçeği ile iyi bir şekilde köreliyor.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Grafikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Joe Lubin’den Libra’ya Eleştri Doğru Bitcoin tahminleriyle bilinen Woo’dan sevindiren BTC tahmini Sıcak Gelişme: ZRX Dünyaca Ünlü Coinbase’de Listelendi! Bitcoin’i 2019’un son aylarında neler bekliyor? Analistler cevapladı Cardano 4% düşüşle 0,049988 seviyesinin altına geriledi Litecoin Ani Yükselişi İle Bitcoin Cash ve EOS’u Geçip Dördüncülüğe Yükseldi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır