Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Donanım Cüzdanı Üreticisi Ledger, Yılın Startup Şirketi Ödülüne Layık Görüldü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Donanım Cüzdanı Üreticisi Ledger, Yılın Startup Şirketi Ödülüne Layık Görüldü!
Kripto Para Donanım Cüzdanı Üreticisi Ledger, Yılın Startup Şirketi Ödülüne Layık Görüldü!

© Reuters.  © Reuters.

Fransız menşeli kripto para birimi donanım cüzdanı üreticisi Ledger, cüzdan denilince akla ilk gelen firmalardan birisi. Ledger bir hayli rekabet içeren kripto para cüzdan kategorisinde, ürettiği ürünler ile ciddi bir hayran ve kullanıcı kitlesine ulaştı. Küresel finans devlerinden Ernst & Young (EY), Ile-de-France (Paris’in de ait olduğu küçük yüz ölçümlü bol nüfuslu eyalet bölgesi) için düzenlenen yılın startup firması ödülünü Ledger’a verdi.

The Next Web kaynağının aktardığına göre, EY ülkede yer alan en iyi işletmeleri bulmak için Le Prix de l’Entrepreneur de l’Année isimli yıllık bir yarışma düzenliyor. Yarışma içerisinde en iyi girişimci, en iyi sosyal proje ve en iyi startup firması kategorileri bulunmakta.

Bu yılın Ile-de-France bölgesinin en iyi startup firması ödülü ise özellikle 2018 içerisinde kendi Nano S donanım cüzdanı için iki yeni uygulama piyasaya süren – ”HODL” ve ”Recovery Check” – Ledger’a verildi.

Söz onusu iki uygulama Ledger Nano S üzerinde çalışıyor ancak cihazın masaüstü uygulaması Ledger Live’ın da yüklü olması gerekiyor. HODL isimli uygulama temel olarak kullanıcıların adres ile ilgili hataları yapmamasına yardımcı oluyor.

Recovery Check uygulaması ise cüzdanın  kurtarılma sürecini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmayı sağlıyor. Bu sayede kendi orijinal donanım cüzdanını kaybeden kullanıcılar, fonlarına çok kısa bir şekilde tekrar kavuşabiliyor.

Kripto Para Donanım Cüzdanı Üreticisi Ledger, Yılın Startup Şirketi Ödülüne Layık Görüldü! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Donanım Cüzdanı Üreticisi Ledger, Yılın Startup Şirketi Ödülüne Layık Görüldü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu! Anket: Kurumsal Yatırımcıların Yüzde 41’i, ICO’lara Yatırım Yapmayı Düşünüyor Bloomberg analistine göre Bitcoin’de pozisyon artırma zamanı Coinbase CEO’su: 2018’de Büyük İşler Yaptık, Sıra 2019’da Bitcoin borsası Binance’den 618 milyon dolarlık BTC, kişisel cüzdana çekildi PayPal: Bitcoin’e yatırım yapmak için henüz erken

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır