Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Danışmanlık Şirketi: Ayı Piyasasında Altkoinlere Yatırım Yapılmalı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Danışmanlık Şirketi: Ayı Piyasasında Altkoinlere Yatırım Yapılmalı
Kripto Para Danışmanlık Şirketi: Ayı Piyasasında Altkoinlere Yatırım YapılmalıKripto paralar üzerinden yatırım hizmeti veren bir şirkete göre piyasanın düşüş yaşadığı dönemlerde altkoinlere yatırım yapmak, Bitcoin’e yatırım yapmaya kıyasla çok daha güvenli.

Yahoo (NASDAQ:AABA) ile itribata geçen New Wave Capital adlı şirketin CEO’su Eric Campbell, an itibariyle düşük piyasa hacmine sahip olan koinlerin uzun vadede çok daha fazla potansiyele sahip olduklarını söyledi. New Wave Capital, olası bir ayı piyasasında Bitcoin’in epey dik bir şekilde ayakta durabileceğini ama tam tersi durumda, yani olası bir boğa piyasasında da en yavaş hareket eden koinin Bitcoin olabileceğini düşünüyor. Şirket bu yüzden yatırımcılara ellerindeki parayı çeşitli altkoinler arasında paylaştırmayı öneriyor. Şirketin CEO’su Eric Campbell, konu hakkında şu yorumu yaptı:

“Ayı piyasasına girildiği zaman herkes altkoinleri bırakıp en dayanıklı koin olduğu düşünülen Bitcoin’e yöneliyor. İnsanlar Bitcoin’in daha güvenli olduğunu düşünüyorlar. Ama bizim düşüncemize göre boğa piyasası geldiği zaman insanlar tekrar altkoinlere geçiş yapacaklar.”

Altkoinlerin Potansiyeli

New Wave’in yetkili isimleri, an itibariyle düşük piyasa hacmine sahip olan altkoinlerin oldukça ciddi bir potansiyele sahip olduklarını düşünüyorlar. New Wave’in kurucu ortaklarından Albert Cheng de bu konu hakkında bazı yorumlar yaptı ve şirket olarak Bitcoin’e alternatif olabilecek altkoinleri araştırdıklarını belirtti:

“Ayı piyasasına girildiği zaman insanlar en kaliteli koine, Bitcoin’e geçiş yapıyorlar. Ama biz, daha uzun vadeli planlar için hizmet sunuyoruz. Bence uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler paralarını farlkı koinlere dağıtmalılar.”

Kripto Para Danışmanlık Şirketi: Ayı Piyasasında Altkoinlere Yatırım Yapılmalı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Danışmanlık Şirketi: Ayı Piyasasında Altkoinlere Yatırım Yapılmalı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, ödeme devi Mastercard’ı geride bırakmaya çok yakın Yerli Bitcoin Borsası Makropa’dan Kullanıcılara 50 MKC, 10 TL ve 3 Ay Komisyonsuz İşlem Hediye Bulgaristan, yüksek miktarda Bitcoin biriktiriyor Singapur Merkez Bankası Blockchain’in Finansal Hizmetler İçin ”Çok Önemli” Olduğunu Düşünüyor Beklenen Constantinople Hard Fork’u Ethereum Piyasasını Nasıl Etkiler? 28 Şubat’ta Kripto Paraların Dengesi Değişebilir: Tron Hard Forku!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır