Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor!
Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor!

© Reuters.  © Reuters.

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Malta merkezli OKEx, 36 kripto para işlem çiftini delist edeceğini duyurdu. Borsanın 36 kripto para işlem çiftini delist etmesinin nedeni ise düşük likidite ve ticari hacim olarak gösterildi.

Delist edilen baz kripto paralar Ethereum (ETH) ile OKB (OKB). Delist edilen kripto para işlem çiftlerinin tamamı şu şekilde:

VIB/ETH, VITE/OKB, VITE/ETH, GNT/ETH, PPT/ETH, PAY/ETH, XAS/OKB, ZCO/OKB, ZCO/ETH, DADI/ETH, R/ETH, LBA/OKB, LBA/ETH, ITC/ETH, RNT/ETH, RFR/ETH, NAS/OKB, SOC/ETH, BEC/ETH THETA/ETH, EDO/ETH, ARK/ETH, DPY/ETH, PST/ETH, XUC/ETH, LET/ETH, LET/OKB, BKX/OKB, YOU/OKB, SDA/OKB, HPB/OKB, KAN/OKB, ORS/OKB, WIN/OKB, UGC/ETH, CAI/OKB.

OKEx, 5 Ağustos’a Türkiye Saati ile 07:00 itibariyle delist uygulamasının uygulamaya alınacağını belirtti.

Delist edilen işlem çiftlerinden en dikkat çekeni ise şüphesiz WIN. Tron tabanlı merkeziyetsiz uygulama projesi WINk’in kripto para birimi olan WIN, Binance’nin IEO’su sonrası inanılmaz bir yükseliş kaydetmiş ve kumar odaklı proje olan TRON ekosisteminde piyasaya sürülen ilk merkeziyetsiz uygulama olarak da tarihe geçmişti.

Haber İçeriği: Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası OKEx 36 İşlem Çiftini Delist Ediyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum 100 SMA Üzerinde Kapanırsa ETH Sert Yükselebilir! Röportaj: Kriptobi Eğitim Platformu Kripto Para ile Kazanç Sağlayabileceğiniz 3 Farklı Trade Yöntemi Hindistan’daki İnsanlar Geçtiğimiz Yıl 2 Milyar Dolar İşlem Ücreti Ödediler Erik Voorhees: Shapeshift, KYC/AML Prosedürlerine Zorlandı İtalya’da Bitcoin devrimi: Visa ve American Express’ten daha çok tercih ediliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır