Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası Coinbase’de İstifalar Bitmiyor – İlk Çalışanlardan Birisi Daha Firmayı Terk Etti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası Coinbase’de İstifalar Bitmiyor – İlk Çalışanlardan Birisi Daha Firmayı Terk Etti!
Kripto Para Borsası Coinbase’de İstifalar Bitmiyor – İlk Çalışanlardan Birisi Daha Firmayı Terk Etti!Dünyanın kullanıcı sayısına göre en büyük kripto para borsası olan ve değeri yakın zamanda 8 milyar doların üzerine çıkan Coinbase, Ekim ayından beri üst üste gelen istifa haberleri ile gündeme gelmekte. Firma ilk olarak 12 Ekim tarihinde, Coinbase’den ayrılıp başka bir büyük platform Bakkt‘a geçiş yapan Adam White‘ın şokunu yaşamıştı.

Daha sonra 31 Ekim tarihinde, Coinbase’in trading işlemlerinden sorumlu üst düzey ismi Hunter Merghart’ın  istifası olayların devam edeceğinin göstergesi oldu ve Kasım ayında başka bir üst düzey yetkili olan idari sorumlu Mike Lempres de, bir Wall Street devi için çalışmak adına Coinbase’i terk etti.

Bu sefer ise Coinbase’in ilk çalışanlarından birisi olan risk yönetimi yetkilisi Rees Atlas, Silikon Vadisi tabanlı kripto para birimi borsasını terk edip, başka bir teknoloji firması Twilio‘ya katıldı. Atlas’ın LinkedIn (NYSE:LNKD) sayfasındaki bilgilere göre, kendisi Aralık ayında Twilio bünyesinde  dolandırıcılığa karşı mücadele departmanında müdür olarak çalışmaya başlamış.

Atlas, dünyaca ünlü kripto para borsasına üniversiteden mezun olur olmaz, 2013 yılının Eylül ayında katılmış ve kripto para sektörü henüz çok yeniyken buraya giriş yapmıştı. 2017 yılında risk yönetimi sorumlusu olarak terfi kazanan Atlas, o tarihten geçen aya kadar bu pozisyonda çalışmayı sürdürdü. Atlas’ın yeni çalışmaya başladığı Twilio şirketi de aynı Coinbase gibi San Francisco menşeli ancak tarihi 2008 yılına dayanmakta ve temel olarak programlanabilir aramalar ve mesajlar yoluyla pazarlama iletişimini yönetmekte.

Kripto Para Borsası Coinbase’de İstifalar Bitmiyor – İlk Çalışanlardan Birisi Daha Firmayı Terk Etti! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası Coinbase’de İstifalar Bitmiyor – İlk Çalışanlardan Birisi Daha Firmayı Terk Etti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bittrex Kripto Para Borsası, Malta’lı Blockchain Startup’ı Palladium’dan Hisse Satın Aldı Kripto Para ile Benzin Alımlarına Yüzde 20 İndirim! Bitcoin Cash SV; Tüm Borsalardan Çıkarılsın Kampanyası Başladı En Lüks Arabalar Artık Bitcoin ve Bitcoin Cash Kullanılarak Alınabilecek! Andreas M Antonopoulos: Bitcoin Merkezi Bankacılık ve Finans Kurumlarını Alt Üst Edebilir Kripto Para Piyasalarında Haftanın Son Gününde Neler Yaşandı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır