Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Fiyatları Toparlanıyor, Bitcoin 4 Günün Yükseğinde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Fiyatları Toparlanıyor, Bitcoin 4 Günün Yükseğinde
Kripto Fiyatları Toparlanıyor, Bitcoin 4 Günün Yükseğinde


Investing.com – Kripto paralar Çarşamba günü toparlanmaya başladı, Bitcoin dört günün yükseğine ulaştı.

Bitcoin neredeyse %10 artışa 4.295,20 dolara ulaştı. Pazar günü 14 ayın düşük seviyesi olan 3.688,00 doları görmüştü.

Yapay paralar, Kasım ortasında, Bitcoin’de gerçekleşen bir hard fork sırasında, düşüşe başladı. Diğer analistler, ani satışların nedeni olarak kripto madenlerindeki düşüşe atıf yapıyor.

Kripto paralar genel olarak hafif artış yaşamışken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi Salı günkü 121 milyar dolara kıyasla bu haberi yazarken, 131 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum, %10 artışla 117,77 dolar olurken, Litecoin %10 yükselerek 33,716 dolardan işlem gördü. Endeks %9 değer kazandı ve 0,38777 dolara yükseldi.

Öte yanda, Menkul kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin borsa yatırım fonunu onaylayacak olmasına yönelik ihtimaller daha da düşüyor.

Bloomberg haberine göre, SEC Başkanı Jay Clayton bir konferansta, yapay paraların kolayca çalınabilir ve manipüle edilebilir olması üzerine endişeli olduğunu belirtti.

Clayton, “yatırımcıların beklediği, ETF’nin temelini oluşturan bu metadaki işlemin mantıklı olan, riskten veya önemli manipülasyon riskinden arınmış bir işlem olması” dedi. “Dijital para birimlerinin ticaret yaptığı birçok pazarda bu tür güvenceler yoktur.”

SEC, Bitcoin ETF’lerini listelemesi için şirketlerin bir takım taleplerini reddetti, ancak bunların ikisini reddetme kararlarını gözden geçiriyor. Ajans, kripto para birimlerinin düzenlenmediğine dair endişelerini dile getirdi ve bazı alternatif madeni paraların kendi yetki alanlarına girdiğini iddia etti. Düzenleyici, menkul kıymet yasalarının dijital madeni paralar için geçerli olduğu zamanda ek rehberlik düzenlemeyi planlıyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Fiyatları Toparlanıyor, Bitcoin 4 Günün Yükseğinde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şikago Gelişmeye Devam Ediyor! Bölgeye 30 Yeni Kripto Para ATM’si Eklenenecek Sıcak Gündem!!! SEC kripto para ihracı ve ticareti konusunda yeni bir açıklama yayınladı… 2019 da hangi kripto paralara yatırım yapılmalı, Ripple banko İran Bu Hafta İçerisinde Kendi Dijital Parasının Tanıtımını Yapacak Tether’den Yeni Ayın İlk Gününde 100 Milyon Dolarlık USDT Hamlesi! Bu karar Bitcoin’in sonunu getirebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır