Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Fiyatları, Artan Düzenleme Çağrılarına Rağmen Yükseliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Fiyatları, Artan Düzenleme Çağrılarına Rağmen Yükseliyor
Kripto Fiyatları, Artan Düzenleme Çağrılarına Rağmen Yükseliyor

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin ve diğer majör dijital para fiyatları, kripto alanında daha fazla düzenleme raporlarına rağmen, Çarşamba günü Asya’da yükselmeye devam etti.

Bitcoin %0,98 artışla 4.002,4 dolara ulaşırken, Ethereum %2,54 kazanarak 150,83 dolar oldu. XRP %1,85 arttı ve 0,36456 dolardan işlem gördü.

Litecoin %3,14 kazançla 39,228 dolara yükseldi.

Japonya’nın mali gözlemcisi Finansal Hizmetler Ajansı (FSA) kayıtsız firmaların nakit yerine kripto para birimleri cinsinden fon talep etmelerine izin veren yasal bir boşluk açmaya hazırlanıyor.

Tokyo polisinin kripto para birimi ve nakit para toplayarak dolandırıcılık yapan bir grubu tutuklamasıyla, sorun Kasım ayında dikkat çekti. Raporda, dolandırıcılık yalnızca kripto para biriminde olsaydı, suçluların tutuklanamayabileceğini söyleyen yetkililerden alıntı yapıldı.

Yalnızca bir gün önce, gözlemci kripto borsa ticaret fonunu onaylamayı düşündüğünü raporladı.

Öte yandan İsviçre merkezli kripto para birimi değişimi ShapeShift’in büyük oranda işişten çıkarma yapması, Çarşamba sabahı biraz dikkat çekti. CEO’su Erik Voorhees’e göre, kripto borsası ekibinin üçte biri olan 37 çalışanı işten çıkardı.

Şirket, “Bu son ayı piyasası döngüsünde birçok kripto şirketini yansıtan bu durum, derin ve acı verici bir düşüş” dedi.

Dramatik ve şiddetli dediği kripto durgunluğuna işaret etti. Nitekim Bitcoin balonu geçen yıl patladı ve bir yıl içinde değerinde %70 oranında düşüş kaydetti.

ShapeShift’in işten çıkarmalarını, Ethereum blockchain startup’ı (başlangıcı) ConsenSys, blockchain başlangıcı Steemit ve crypto madencilik devi Bitmain gibi diğer kripto şirketleri tarafından da benzer hareketler takip etti.

ConsenSys ve Bitmain, geçen ay sırasıyla işgücünün %13’ünü ve%50’sini işten çıkarırken, blockchain başlangıcı Steemit Kasım 2018’de çalışanlarını %70’ini azalttı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Fiyatları, Artan Düzenleme Çağrılarına Rağmen Yükseliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin için müthiş bir gelişme! Artık Bitcoin, hisse senedi piyasasında ..! Araştırma: Bitcoin fiyat keşfi için en önemli 10 borsa OMNI CEO’su: XRP, Hızlı Likidite Sağlamak İçin Mükemmel Bitcoin 2020 Başkanlık Seçimlerinin Malzemesi mi Olacak? Cointext’ten Türk ve Arjantinli Kripto Kullanıcılarına Müthiş Kolaylık! 2019 da hangi kripto paralara yatırım yapılmalı, Ripple banko

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır