Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Kurucu Ortağı: Kripto Çok Muazzam Bir Büyüme Yaşayacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Kurucu Ortağı: Kripto Çok Muazzam Bir Büyüme Yaşayacak
Ethereum Kurucu Ortağı: Kripto Çok Muazzam Bir Büyüme Yaşayacak

© Reuters. © Reuters.

Kripto para endüstrisi kesinlikle geçtiğimiz 5 seneye göre çok daha iyi bir performans sergilemekte.  Şu sıralar neredeyse bütün kripto para birimleri son 1 ayın düşüşünü yaşıyor olsa da, kripto para piyasası önceki yıllara (2017 Aralık hariç) kıyasla gerçekten iyi bir durumda olarak betimlenebilir.

Bu Alanda Çok Fazla Gelişme Olacak
Ethereum‘un bir çok kurucu ortağından birisi olan Joseph Lubin‘e göre, geçtiğimiz bir kaç hafta boyunca, kripto para birimleri bu yılın en düşük seviyelerini test etti ve etmeye devam ediyor. Ancak Lubin, bunun çok da kötü bir işaret olmadığını ve kripto para birimlerinin gelecek vaat ettiğini ifade etmekte. Joseph çok yakın bir zamanda katıldığı CNN Money programında, piyasa ve Ethereum ile kripto para birimlerinin geleceğini tartıştı.

Aynı zamanda ConsenSys platformunun da kurucusu olan Lubin, 2017 yılında görülen inanılmaz artışın aslında blockchain teknolojilerinden kaynaklandığını ve bir kaç spekülatörün de ”bunun hakkında çokça heyecanlı olmasından” dolayı gerçekleştiğini ifade etti.

Joseph Lubin kripto büyümesi hakkında şunları ifade etti:

”Patlama aslında bu alana çok fazla ilgi, teknoloji uzmanı, girişimci ve tüketici çekti ki bunlar mükemmel. Şu an ise 2017 yılında yaşanan patlama yüzünden çok büyük oranda bir etkinlik yaşıyoruz. Bu sebeple ekosistemimizin bir çok farklı hücresinde gelişiyoruz ve büyük ihtimalle çok muazzam bir büyüme göreceğiz.”

Ethereum Kurucu Ortağı: Kripto Çok Muazzam Bir Büyüme Yaşayacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Kurucu Ortağı: Kripto Çok Muazzam Bir Büyüme Yaşayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin Topluluğu, Halving sonrası LTC’nin 200 dolar çıkacağına inanıyor Analist görüşü: Bitcoin İçin 1000 Dolar Mümkün Görünüyor Ethereum Ağındaki DApp’lar Verimli Kullanılmıyor ! Bankacılık devine göre Bitcoin büyük sıçramaya yakın 7 Ağustos kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Bitcoin üçgen bir modele kilitlendi! Peki model aşağı mı yoksa yukarı mı kırılacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır