Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı
Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı

© Reuters.  Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı© Reuters. Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı

Yeni yılda kripto para piyasalarının nasıl bir yön bulacağı soruları her kripto meraklısının aklında bir soru işareti olmaya devam ederken, Kripto dünyasının saygın Türk fenomenlerinden biri olan “Selcoin”, 2019 yılı için CoinAdam okurlarına bazı tahmin ve tavsiyelerde bulundu.

18 Aralık tarihinde attığı tweet’te Dow Jones Endeksi 2019 yılı beklentisini örnek göstererek Global Borsalardaki düşüşün kapıda olduğunu belirtmiş ve %30-50 aralığında düşüş tahmini yapmıştı.

19 Aralık’ta attığı tweet’te ise, Bitcoin’de “Despair Resistance” (Umutsuzluk Sahfası) denilen direnç bölgesinin kırılmasının 4000 $ seviyesi olduğunu belirtti;

25 Aralık tarihli tweet’inde ise regüle piyasalardaki düşüşün başladığını belirten analist, “Küresel Ekonomik Krizin Acil Çıkış Kapısı Kripto” adlı yazısında da muhtemel Küresel krizden bahsetmiş ve önümüzdeki birkaç yıl sonrasında bu krizin çıkış kapısının anahtarını Kripto Paralar olarak tanımlamıştı;

Selcoin 2019 Yılı Piyasa Tahminleri

Merhaba Sevgili CoinAdam okurları;

  • 2019 Kripto’nun regülasyon yılı olacak. 2019 yılından ilk beklentim; Tüm dünyada güçlenen Dolar, zayıflayan borsalar, artan faizler ve krediler ile çıkmaza giren ülkelerde nakitin kıymete binmesi.
  • Önce Dolar (USD) güçlenecek, güçlü Dolar ile ucuz kripto toplanmaya devam edilecek. Sonra da sahne Kripto’nun.
  • 2019 yılında birçok Altcoin, “yüksek arz / düşük talep” nedeniyle iflaslar yaşayacak. Bu iflaslar büyük Bitcoin boğasını tetikleyecek. Bu dönemde bir çok altcoin çöp olacak.
  • Dünyada, şişen borsalardan paralar çekilecek. 2019’un kazanan anahtar kelimesi “Cash Money” olacak. Liste başı USD.
  • 2019’da borsalar, USD’ye yenilecek.
  • 2020’de USD, Kriptoya yenilecek.

Herşey bir yana, naçizane, yatırımcılara verebileceğim ilk tavsiye her zamanki gibi; Önce kaybetmemek..

Herkese bol kazançlı bir yıl dilerim.

Selcoin
–Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockstream’den Yepyeni Madencilik Tesisi Haziran’da Hangi Kripto Paraları Tercih Etmeli? İşte Wall Street’in Bitcoin Boğası Tom Lee’nin En Son BTC Tahmini Bitcoin boğaları için yeni bir umut: BTC boğaları fırsat için hazırda bekliyor Büyük para, Bitcoin trenine atlarken 26,000 BTC 1 yıl kilitleniyor Madenciler Kepenk mi Kapatıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır