Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Bitcoin Muhalifi ABD Başkan Adaylığını Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Bitcoin Muhalifi ABD Başkan Adaylığını Duyurdu
Ünlü Bitcoin Muhalifi ABD Başkan Adaylığını Duyurdu

© Reuters. © Reuters.

ABD Senatörü Elizabeth Warren 2020 başkanlık yarışında adaylığını duyurdu.

Büyük bankaların ve kripto paralar gibi kontrolsüz kapitallerin büyük düşmanı senatör Demokrat Parti’nin ilk büyük adayı ve Başkan Trump’ı geçmek adına maksimum çaba harcayacak.

Kripto dünyasında Warren sert eleştirileri ve ICO dolandırıcılıkları hakkındaki endişeleri hakkındaki yorumlarıyla tanınıyor. Cointelegraph’a göre kripto için “çalması kolay” demişti.

Geçtiğimiz ekimde gerçekleşen Senato Bankacılık Komitesi oturumunu hatırlarsak Warren’a göre kriptonun başlıca zorluğu “yararlı taraflarını beslerken kullanıcılarını korumak” çünkü belirttiğine göre çoğu Amerikan kullanıcı kripto para dolandırıcılarının kurbanı oldu.

Kasımda da “regülatörler daha çok Wall Street ilgilendiklerini söylediklerinde bundan zararlı çıkanlar Amerikalı aileler oluyor. Bence ihtiyacımız olan şey Federal Rezervin sistemin hangi noktalarında tehlikeni yüksek olduğunu belirlemeleri. Bu da Federasyon’un görevi, Amerikan ailelerinin değil” diyerek duruşunu bir kez daha hatırlatmıştı.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) gibi kripto piyasasını yakından takip eden regülatörler olsa da çoğu kişi hala yaptırımların açık olmadığını düşünüyor.

Her ne kadar Warren gibiler kriptonun kullanıcılar için henüz regülatörlerin çözüm üretemediği birçok risk içerdiğine inansalar da VC yatırımcısı Fred Wilson’ın da dahil olduğu kripto savunucuları “yanlış yönlendirilmiş regülatörlerin” kaliteli projelere zarar vereceğine inanıyor.

Bazı senatörlerin piyasayı daha net ve en önemlisi herkes için daha güvenilir bir yer haline getirmek adına endüstride rol alan kişilerle görüştükleri söylense de henüz elle tutulur bir sonuç görülmedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ünlü Bitcoin Muhalifi ABD Başkan Adaylığını Duyurdu appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Bitcoin Muhalifi ABD Başkan Adaylığını Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Elrond Network, NETOPIA Payments İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu Avrupanın Kripto ATM Devi iQCashNow Türkiye’de de Lider Bitcoin Neden Geriliyor? TRON’un Ofisine Polis Baskını! Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Borsası Binance 5 Altcoin’i Liste Dışı Bırakıyor! Ripple (XRP) ve Omni ortaklığı çok şeyi başarabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır