Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Dünyası İlgi Çekmeye Devam Ediyor: Eski Paypal Yöneticisi Token Firmasına Geçiş Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Dünyası İlgi Çekmeye Devam Ediyor: Eski Paypal Yöneticisi Token Firmasına Geçiş Yaptı
Kripto Dünyası İlgi Çekmeye Devam Ediyor: Eski Paypal Yöneticisi Token Firmasına Geçiş Yaptı

© Reuters.  © Reuters.

Fortune‘un haberine göre, Paypal‘ın en üst düzey yöneticilerinden olan eski baş işletme görevlisi David Sacks, kripto para dünyasına geçiş yaptı.

Harbor isimli firmanın kurucusu ve Craft Ventures’un da kurucu ortağı olan Sacks, söz konusu haberi bir tweet ile duyurdu.

Sacks’ın katıldığı 0x protokol projesi Will Warren ve Amir Bandeali tarafından hayata geçirildi Proje  temel olarak menkul kıymet tokenleri ile ilgilenmekte ve bu teknolojinin gelişmesini hedeflemekte. Projenin öncelikli amaçları arasında ERC-20 tokenleri için eşler arası token değişim platformunu hayata geçirmek var.

0x kripto startup’ının CEO’su Will Warren, şirketin trading protokolünün oldukça güçlü olduğunu vurguladı. Kendisi bunun yanı sıra aşırı denetime maruz kalan mevcut kapalı sistemlerden, ”daha açık sistemlere” doğru bir geçiş yaşanacağını da ifade etti. 0x protocol sağladığı trading hizmetinin yanı sıra zincir dışı emir defterlerine de olanak sağlıyor ve bu şekilde Ethereum’un gas ücretlerinden de büyük oranda kurtulma sağlanıyor.

Menkul kıymet tokenleri bir fiziksel varlığın – hisse, emlak vb. – blockchain tabanlı temsilini oluşturuyor. Söz konusu tokenler menkul kıymet yasalarınca denetlenmekte.

Kripto Dünyası İlgi Çekmeye Devam Ediyor: Eski Paypal Yöneticisi Token Firmasına Geçiş Yaptı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Dünyası İlgi Çekmeye Devam Ediyor: Eski Paypal Yöneticisi Token Firmasına Geçiş Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Avustralya Borsası Blockchain Teknolojisiyle Yeni Adımlar Atıyor Stellar Nasıl Satın Alınır? 4 Adımda XLM Satın Alma Rehberi Stellar 2% düşüşle 0,07387 seviyesinin altına geriledi Bitcoin yatırımı vaadiyle 1000’den fazla yatırımcıyı dolandırdılar Louis Vuitton ve Christian Dior’dan Ethereum Adımı Ethereum 10,61% oranında yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır