Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa Çıkacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa Çıkacak
HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa ÇıkacakExodus isimli cihaz Ekim ayının 22’sinde tüketicilerle buluşacak.

HTC’nin Blockchain Cihazı

Tayvan menşeli tüketici elektroniği üreticisi HTC, ilk blockchain tabanlı akıllı telefon Exodus’un 22 Ekim tarihinde resmen piyasaya çıkacağını onayladı. Duyuru firmanın resmi Instagram hesabı ve TechRadar isimli haber kaynağı tarafından yayıldı.

Firma daha önceki haberimizde cihazın 2018 yılının üçüncü çeyreğinde tüketicilerle buluşacağını ifade etmişti. Firma tarafından yapılan gönderide piyasaya çıkış tarihi dışında ise pek bilgi bulunmuyor.

Telefon duyurusunun ilk yapıldığı tarihlerde cihazın zamanında yetişip yetişmeyeceği hakkında çok fazla endişe mevcuttu. Bir çok uzman HTC’nin blockchain telefonunun planlandığı gibi 2018 yılının üçüncü çeyreğinde raflardaki yerini alıp alamayacağı tam bir merak ediyordu ve artık bu çözüme ulaştı. Firma yaptığı çeşitli açıklamalarda tekrar tekrar telefonunun tam olarak planlandığı gibi çıkarılacağını vurgulamıştı. Telefonun tam olarak hangi piyasada veya ülkelerde satışa sunulacağı hakkında ise çok az bilgi var. Telefonunu tasarımı hakkında ise kamuoyu ile bir adet görsel paylaşılmıştı.

Finney kaynağının aktardığına göre ise cihazın fiyatının 1.000 dolar ile 1.500 dolar aralığında olması bekleniyor. Ünlü isim Charlie Lee de telefonun danışmanlarından bir tanesi.

HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa Çıkacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa Çıkacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Artan Kurumsal Yatırımcı İlgisi Ripple Fiyatında Yüzde 450 Artışa Neden Olabilir!!! Bitcoin (BTC) fiyatı için sırada ne var? 2.000 dolar mı yoksa 10.000 dolar mı? Harvard Profesörü: Bitcoin 100 Dolar da Olabilir 100 Bin Dolar da Bitcoin için sırada ne var? 4 analistten Bitcoin tahmini Reserve CEO’su: Merkez Bankaları Kendi Dijital Paralarını Geliştirecekler Uçurumun kıyısındaki Bitcoin, sıcak para bekliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır