Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kredi Birliği Ticaret Örgütü

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Kredi Birliği Ticaret Örgütü
Kredi Birliği Ticaret Örgütü

ABD ticaret örgütü olan Ulusal Federe Sigortalı Kredi Birlikleri Birliği (NAFCU), Enterprise Ethereum Alliance (EEA) ‘nın en yeni üyesi oldu. Hareketle, vücut, konsorsiyum için önceden imzalanmış 300’den fazla işletmeye katıldı ve ethereum blok zinciriyle uyumlu kurumsal odaklı dağıtık defteri teknolojisi (DLT) oluşturma çabalarını bir araya getirdi.

Ekim ayında Hyperledger blockchain konsorsiyumuna katılan NAFCU, basın açıklamalarına göre, kredi güvenliği sendikalarının blok zinciri ekosistemiyle nasıl daha derine girebileceğini tartışmak için AEA üyelerine yönelik siber güvenlik ve ödeme komitesini görecek.

NAFCU Başkanı ve CEO’su Dan Berger şunları söyledi;

“Bu yeni ortaklıkla NAFCU, kredi zinciri sektörüne eleştirel bir bilgi getirmek ve NAFCU üyelerinin teknoloji şirketlerini kredi birliklerinin en çok ihtiyaç duyduğu şeyleri bildirebileceği yenilikçi bir ortam yaratmayı umuyor.” 

Hewlett Packard , Australian Digital Commerce Association ve Sberbank gibi son üç ayda AÇE’ne 50’den fazla şirket katıldı . PetroBLOQ petrol ve gaz tedarik zinciri yönetim platformu Pazartesi günü gruba üye oldu.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kredi Birliği Ticaret Örgütü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Wanchain, EOS’u entegre edecek Michael Arrington’un Yatırım Fonundan, Amerikan Girişimine Yatırım ETH Ağında Ponzi İddiası JPMorgan, ETH Blockchain üzerindeki ödeme mekanizmasını geliştirmeye devam ediyor Wikipedia Bitcoin Sonrası Bu Kripto Parayı Da Kabul Etmeye Başladı Diar Araştırması: 2018 Yılında Kripto Para Borsaları ”Rekor İşlem Hacmi” Gördü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır