Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kraken’ın kararı Bitcoin Cash topluluğunda infiale sebep oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kraken’ın kararı Bitcoin Cash topluluğunda infiale sebep oldu
Kraken’ın kararı Bitcoin Cash topluluğunda infiale sebep oldu

© Reuters.  © Reuters.

Kraken’ın kararı Bitcoin Cash topluluğunda tepki ile karşılandı. Jihan Wu’nun Bitmain şirketi gibi bazı kripto platformları zaten Bitcoin Cash güncellemesinden önce tarafını seçmişti. Wu, başlamadan çok önce Bitcoin Satoshi Vision’a karşı kazım savaşını başlatmıştı.

Kraken’ın kararı Bitcoin Cash topluluğunda infiale sebep olduBu durum Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para birimi borsa platformu Kraken için de benzer olabilir mi? Coinmarketcap sıralamalarına göre dünyanın en büyük 17. borsa platformu olan Kraken, twitterda kullanıcıları fırtınaya sürükleyen bir duyuru yaptı. Bu duyuruda Kraken, sert çataldan önce hesaplarında Bitcoin Cash bulunan tüm kullanıcıların BCH tokenlerinin, Bitcoin Satoshi Vision tokenleri ile değiştirileceğini açıkladı.

Kraken, tweetinde şöyle bildirdi:

“15 Kasım çatalı öncesinde Bitcoin Cash (BCH) sahibi olan hesaplar Bitcoin SV (BSV) ile kredilendirildi. İşlemler şimdi açık. Finansman hala değerlendiriliyor ve daha sonra bu hafta gelebilir.”

Bu güncellemeden önce borsa, kazım savaşı sırasında ortaya çıktı. Kendi web sitesinde Bitcoin Cash sembolü şimdi sadece Bitcoin ABC zinciri olarak görülüyor.

Kraken destek birimi:

“Kraken’deki BCH sembolü artık Bitcoin Cash’in Bitcoin ABC zincirini ifade ediyor. Bütün mevcut BCH bakiyeleri, şimdi Bitcoin ABC zincirindeki tokenleri gösteriyor.”

Kraken’in Bitcoin ABC tarafında olma kararının önyargılı olduğunu ve Bitcoin Satoshi Vision kullanıcıları için karı azalttığını ima eden öfkeli bir kullanıcı tarafından köşeye sıkıştırıldığında, Kraken, başlangıçta Bitcoin ABC’yi destekleyip desteklemeyeceğine karar vermediğini açıkladı. Bununla birlikte, borsa, Bitcoin ABC’ye destek veren kullanıcıların sadece çatallanan tokenlerini garantilemekle kalmayıp doğru seçimi yaptıklarını da bildirdi.

Kraken’in çok hızlı karar vermiş olabileceği düşüncesindeki çoğu kullanıcı, olayın değişmesi durumunda Kraken’in çok büyük kayıplar yaşayacağını açıkladı. “Bitcoin burada başarısız oldu” düşüncesi, kripto para alanının siyasi bir atmosfer haline geldiği sonucuna varmış ve hayal kırıklığına uğramış kullanıcıların yorumları arasında yer alıyor.

Diğer Bitcoin Cash (BCH) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kraken’ın kararı Bitcoin Cash topluluğunda infiale sebep oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra’da İlk Çatlak Uphold Kullanıcıları En Çok XRP Tercih Ediyor: DASH ve BAT da Listede Yerli Bitcoin Borsalarına Boğa Bereketi: Hacimlerde Büyük Artış Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder Circle CEO’su ”Piyasaların Binlerce Tokene Sahip Olacağına İnanıyor” Bitcoin fiyat artışının yanında dikkat çeken ayrıntı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır