Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CTO’su David Schwartz: Genel Kabul İçin Bankalarla Aramızda Köprüler Kurmamız Lazım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CTO’su David Schwartz: Genel Kabul İçin Bankalarla Aramızda Köprüler Kurmamız Lazım
Ripple CTO’su David Schwartz: Genel Kabul İçin Bankalarla Aramızda Köprüler Kurmamız LazımLider kripto para birimi geçtiğimiz 3 Ocak tarihinde 10. yılını kutladı ve kripto para sektörünün bir çok önde gelen ismi 10. yıl adına çeşitli açıklamalarda bulundu.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase‘in CEO’su Brian Armstrong da bu ünlü isimlere katıldı ve kendi Twitter hesabından bir dizi tweet gönderdi. Armstrong’un, ”Bitcoin tüm zamanların en önemli icatlarından birisi ve bu küresel bir hareket başlattı, Bununla birlikte bütün bir ekosistemin doğduğunu görmek muhteşem ancak Bitcoin benim ilk aşkım” tweet’i temelde zararsız gibi gözükse de, kripto para piyasasındaki rekabet ne yazık ki bu gönderiden bile tartışma yaratmaya yetiyor.

İlgili tweet’e karşılık verilen cevaplardan birisi de, Ripple CTO’su David Schwartz‘dan geldi. Schwartz, bankalara değindi ve şunları ifade etti:

”Günümüzde değerin olduğu yer bankalar. Eğer yaygın kabulü elde etmek istiyorsak, bugünün değerinin bulunduğu yerle aramızda köprüler kurmamız lazım. İnternet ilk başlardaki büyümesinin çoğunu tam olarak benzer sebeplerden askeriye ve mevcut merkezi bilgi hizmetlerinden aldı.”

Ripple yetkilisi bunun yanı sıra yakın zamanda bankalarla yaptıkları ortaklıklara değindi ve sektörün bu yönde ilerlemesi gerektiğini vurguladı. Ripple gerçekten de 2018 yılında neredeyse her hafta içerisinde birden fazla banka ile yeni anlaşmalar imzalamakta.

Ripple CTO’su David Schwartz: Genel Kabul İçin Bankalarla Aramızda Köprüler Kurmamız Lazım isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CTO’su David Schwartz: Genel Kabul İçin Bankalarla Aramızda Köprüler Kurmamız Lazım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünya Genelinde 50 Bin Cihaz Bu Kripto Para Virüsünden Etkileniyor Coinbase ortaya koydu: Bu 3 kripto para Bitcoin’den daha fazla tutuluyor Novo’dan Bitcoin Yorumu ING Bank, Blockchain Odaklı Yeni Sistemini Tanıttı Kripto Paralar Düşüşte; Çin Gözlemcileri Blockchain’i Düzenlemek İstiyor Bitcoin Fırladı, BitMEX’de 130 Milyon Dolarlık Short İşlem ‘Patladı’

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır