Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kraken CEO’su Jesse Powell: New York Aynı ”Ağzı Bozuk, Kontrol Manyağı Bir Eski Sevgili” Gibi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kraken CEO’su Jesse Powell: New York Aynı ”Ağzı Bozuk, Kontrol Manyağı Bir Eski Sevgili” Gibi
Kraken CEO’su Jesse Powell: New York Aynı ”Ağzı Bozuk, Kontrol Manyağı Bir Eski Sevgili” Gibi

2/2


2/2


Dünyanın önde gelen kripto para borsalarındanKraken‘in CEO’su Jesse Powell, New York eyaletinin genel olarak kripto endüstrisine, özel olarak da Kraken’e olan baskısı yüzünden New York’lu düzenleyicileri eleştiri yağmuruna tuttu.

Powell kendi Twitter hesabı üzerinden New York’un kripto düzenleyicilerini, firmanın eyaletten üç yıl önce ayrılmasına rağmen sanki durmadan takip edip peşini bırakmayan bir eski sevgili gibi olmakla suçladı:

Powell’ın söz konusu tweeti, bugün içerisinde New York Başsavcılığı tarafından yayınlanan ve aralarında Kraken ve diğer iki kripto para borsasının da olduğu toplam üç borsayı kanunsuz işler yapmakla suçladığı araştırmaya tepki olarak attı.


İlgili haber:
New York Başsavcılık Ofisi: Binance ve Kraken, Kanunsuz İşler Yapıyor Olabilir

Bir çok kripto para borsasının yaptığı gibi, Kraken de eyalet içerisinde ”BitLicense” isimli kripto para borsa lisansı gerekliliği düzenlemesi getirildikten sonra eyaleti terk edenler arasında olmuştu. New York Başsavcılığı tarafından yayınlanan raporda herhangi bir kesinlik olmasa da, Binance ve Kraken gibi önemli borsaları kanunsuz işler yapmakla suçlaması, piyasalarda ciddi bir etki oluşturdu.

Jesse Powell’dan Yalakalık Tepkisi
Geçtiğimiz Nisan ayında Başsavcılığın araştırması gereği borsalara yaptıkları işlemler ile ilgili anket gönderilmiş ancak Powell söz konusu ankete ”hakaret edici” sıfatını uygun bulmuş ve bunu dolduran borsaları da ”yalakalık” yapmakla suçlamıştı.

Kraken CEO’su Jesse Powell: New York Aynı ”Ağzı Bozuk, Kontrol Manyağı Bir Eski Sevgili” Gibi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kraken CEO’su Jesse Powell: New York Aynı ”Ağzı Bozuk, Kontrol Manyağı Bir Eski Sevgili” Gibi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Ülkelerdeki Ekonomik Kargaşayı Önlemek İçin Kullanılabilir Ethereum 12% düşüşle 134,60 seviyesinin altına geriledi ABD, Blockchain ile Seyahat Güvenliğini Arttırmayı Amaçlıyor Ripple kötü bir yıl geçirmesine rağmen yeni bir rekor kırdı Destansı tahmin: “Ripple (XRP) büyük bir patlamanın eşiğinde.” Craig Wright Yine Formunda: Bitcoin, 0 Dolar Olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır