Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

1Broker’dan İyi Haber Var! Sitenin Sadece Okunulabilir Versiyonu Kullanıma Sunulacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » 1Broker’dan İyi Haber Var! Sitenin Sadece Okunulabilir Versiyonu Kullanıma Sunulacak
1Broker’dan İyi Haber Var! Sitenin Sadece Okunulabilir Versiyonu Kullanıma SunulacakTemel olarak kullanıcılara verdiği kaldıraçlı (leveraged) işlem olanağı sayesinde popülarite kazanmış olup Marshall Adaları tabanlı bir platform olan 1Broker, yaklaşık dört gün önce kullanıcıları şoke eden bir sabaha neden oldu ve siteye FBI ile SEC tarafından el konuldu. Konu ile ilgili ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC)  söz konusu platformu dava ettiği ve dava üzerine yetkililerin platforma el koyduğu belirtildi.

Firma ilk yaptığı açıklamalarda kullanıcıların açık emirlerini iptal ettiğini ve el koyma ortadan kalkar kalkmaz herkesin fonlarının iade edileceğini garanti etmiş ve gelişmelerin çok yakın olduğunu vurgulamıştı.

1Broker 1 Eylül gecesi kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, SEC/CFTC davasında firmayı temsil edecek ABD’li bir yasal yetkili aradıklarını ve bunun bir kaç gün sürebileceğini bildirdi. Bunun yanı sıra avukatlarından 1Broker sitesinin sadece okunulabilir bir versiyonunu hizmete açmak için yeşil ışık aldıklarını da belirten firma, kullanıcıların bakiyelerini ve işlem defterlerini görebileceklerini bildirdi. Sitenin tahmini kullanıma sunuş süresi ise 48 saat olarak verildi ve ilanın üzerinden 19 saat geçtiği için, basın saatine göre tahmini 29 saate sitenin kullanıma girmesi bekleniyor.

1Broker’dan İyi Haber Var! Sitenin Sadece Okunulabilir Versiyonu Kullanıma Sunulacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

1Broker’dan İyi Haber Var! Sitenin Sadece Okunulabilir Versiyonu Kullanıma Sunulacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ekonomisti patlayıcı tahminiyle geliyor: “Bitcoin Altın Standardı’nı yeniden icat edebilir.” Trilyoner Yatırımcı: Bitcoin Almayınca Geri Kafalı Olunmuyor Merkeziyetsiz Binance DEX Borsası Yayınlandı Flaş kripto para haberleri: Wall Street stratejistinin Bitcoin fiyat tahmini, XRP, TRON, Litecoin, Ethereum, Stellar, Cardano ve daha fazlası Bitcoin vadeli işlemleri dün 20 milyar doların üzerine çıkarak uçuşa geçti Venezuela, ABD yaptırımlarından kaçınmak için Bitcoin’i kullanmayı seçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır