Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Projesi Civil, Token Satışındaki Başarısızlığa Rağmen ICO Şansını Şubatta Tekrar Deneyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Projesi Civil, Token Satışındaki Başarısızlığa Rağmen ICO Şansını Şubatta Tekrar Deneyecek
Blockchain Projesi Civil, Token Satışındaki Başarısızlığa Rağmen ICO Şansını Şubatta Tekrar DeneyecekYayın ve yayım dünyasını etkileyen sorunların bazılarını çözmek için blockchain‘den faydalanmayı amaçlayan yayıncılık odaklı blockchain projesi Civil Media Co., geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı bir duyuruda, ICO projesini iptal edip bütün yatırımcılara parasını geri iade edeceğini açıklamıştı. 2017 yılında hayata geçirilen Civil, Patreon isimli fon toplama firması ile ortaklaşa bir şekilde başlattığı ICO’da, ne yazık ki istediği miktarların yanına bile yaklaşamadı.

Firma ICO için taban ve tavan değer olarak sırasıyla 8 milyon ve 24 milyon dolar belirlemiş olsa da, toplamda proje iptal edilene kadar 681 yatırımcıdan 1.3 milyon dolar, ConsenSys firmasından ise 1.1 milyon dolar toplamıştı. Civil yetkilileri o tarihlerde yaptıkları bir açıklamada, projenin tekrar başlatılacağının sinyallerini şu şekilde vermişti:

”Civil bir yere gitmiyor. Civil Medya Şirketi kalıcı. CVL tokeni başarılı olamadı… Yeni ve çok daha basit bir token satışı şu an planlarımız arasında. Yakında bununla ilgili detayları paylaşacağız.”

19 Aralık tarihinde yayınlanan bir blog gönderisine göre ise, söz konusu proje hayata gerçekten de geçirilecek. Firma yeni yaptığı duyuruda, yeniden CVL tokenlerini satmak istediğini ancak bu sefer herhangi bir taban veya tavan hedef olmadan bunun yapılacağını vurguladı. Tokenler, toplam 34 milyon token satılana kadar aynı değerden satışa sunulacak. Civil söz konusu sürecin önümüzdeki Şubat ayının başlarında yapılacağını ve bunun yanı sıra Civil Registry ile Civil Publisher isimli iki uygulamayı da piyasaya süreceklerini açıkladı.

Blockchain Projesi Civil, Token Satışındaki Başarısızlığa Rağmen ICO Şansını Şubatta Tekrar Deneyecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Projesi Civil, Token Satışındaki Başarısızlığa Rağmen ICO Şansını Şubatta Tekrar Deneyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Büyük Borsaların Tokenleri Zor Günler Yaşıyor Kripto Para Birimlerindeki Artış Yatırımcıları Çekiyor Vitalik Buterin; Bitcoin Hesap Makinesi, Ethereum Akıllı telefon IMF Başkanı Christine Lagarde, Kripto Para Birimlerinin Gelecekteki Yöntemleri Değiştirebileceğine İnanıyor Türkiye’de Whatsapp ile Bitcoin alma dönemi başladı Bitcoin 11.200 Dolara Yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır