Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Karayipler’de Kripto Para Şirketlerinde Çalışmak İçin Gereken Sertifikalar, Blockchain Üzerinden Hızla Veriliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Karayipler’de Kripto Para Şirketlerinde Çalışmak İçin Gereken Sertifikalar, Blockchain Üzerinden Hızla Veriliyor
Karayipler’de Kripto Para Şirketlerinde Çalışmak İçin Gereken Sertifikalar, Blockchain Üzerinden Hızla VeriliyorKarayipler’de Blockchain ve kripto paralar konusunda sertifika almak isteyen kişiler ile ilgili sürecin hızlandırıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada, Blockchain ile ilgili sertfikaların 31 Ekim tarihinden itibaren verilmeye başlandığı ve Mayıs ile Haziran ayları arasında sınava giren 24 bin kişinin bu hamleden faydalanabileceği kaydedildi.

E sertifikalar için herhangi bir ücret talebi olmayacağı ve bu sertifikaların Blockcerts adı verilen bir cüzdan üzerinden dağıtılacağı belirtildi.

Şu anda Karayipler’de bu lisansı veren kurum, ilk aşamada bölgede İngilizce konuşulan 16 ülkenin ve bölgenin bu işten faydalanacağını açıkladı. Buna göre, bu ülkeler  Barbados, Jamaica, British Virgin Islands, Anguilla, Antigua & Barbuda, Trinidad & Tobago, Belize, Cayman Islands, Dominica, Grenada, Montserrat, Saint Kitts & Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent & the Grenadines, Guyana ve Turks & Caicos Islands olarak dikkat çekti.

Blockchain odaklı yapılan bu sistem sayesinde sertifika almaya hak kazananlari son derece rahat bir şekilde artık bölgedeki işletmelerde ve kurumlarda işe girebilecekler. Bu kişiler aynı zamanda Karayipler bölgesinde yer alan yukarıdaki ülkelerde, eğitim amaçlı bulunabilmeye de hak kazanmış oldular. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan bölge yetkilisi Nataelie Smolenski, bu süreci hızlandırıkları için mutlu olduklarını belirtirken, şunları söyledi:

”Artık daha kolay taşınabilen, daha rahat bilgi paylaşımı yapılabilen ve daha güvenli olan bir platform aracılığı ile, bu süreci çok daha kısa bir süreye indirgemiş bulunuyoruz. Bu durumdan hem hükümet, hem de katılımcılar fayda göreceklerdir.”

Karayipler’de Kripto Para Şirketlerinde Çalışmak İçin Gereken Sertifikalar, Blockchain Üzerinden Hızla Veriliyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Karayipler’de Kripto Para Şirketlerinde Çalışmak İçin Gereken Sertifikalar, Blockchain Üzerinden Hızla Veriliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Ethereum Küçük Çaplı Düşüşler Yaşıyor, Piyasa Genel Olarak Geriliyor Bitcoin 4.100 Doları Zorlarken, Kripto Para Piyasasında Belirsizlik Hakim Bitcoin’e 1860’ların petrolü benzetmesi Blockchain Teknolojisi ile Online Oy Kullanmak Pek İyi Bir Fikir Olmayabilir Bitcoin’in Spot ve Vadeli Fiyatına Yönelik Çarpıcı Bir Rapor Yayınlandı! Ethereum İçin Kötü Haber – Binance CEO’su CZ, Ethereum Tabanlı Token Projelerine Seslendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır