Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kadir Has Blockchain Fest’te Kaliteli Blockchain Toplulukları Oluşturmak İçin Gerekenler Konuşuldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kadir Has Blockchain Fest’te Kaliteli Blockchain Toplulukları Oluşturmak İçin Gerekenler Konuşuldu
Kadir Has Blockchain Fest’te Kaliteli Blockchain Toplulukları Oluşturmak İçin Gerekenler KonuşulduKadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Blockchain festivalinde, kaliteli bir Blockchain topluluğu oluşturabilmek için neler yapılması gerektiği konuşuldu.

Oracle’dan Burak Kuzucu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, TÜBİTAK’tan Mehmet S. Kiraz, GBBC’den Sandra Ro ve İrlanda Blockchain Derneği’nden Stuart King katıldı.

İrlanda Blockchain Derneği’nden Stuart King yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”İnsanlar büyük bir çaba sarf ediyor. Teknoloji ile ilgili muhteşem gelişmeler var. Bu durum bizler için oldukça öneml. Sınır tanımayan bir teknolojiye sahip olmalıyız ve bunun için çalışmalıyız. İrlanda’da bu yöndeki olumlu değişimleri gözleyebiliyoruz. Bu bizler için oldukça sevindirici. Bence şu anda dünyada büyük bir potansiyel var.”

GBBC’den Sandra Ro ise scam projelerin şu an için büyük fırsat bulduğunu ve bunun kötü bir şey olduğunu belirterek, şunları söyledi:

”Teknolojinin insan merkezli olması gerekiyor. İnsanların bu noktada çok önemli görevleri var. Teknolojimizin sınır tanımaması ve ayrım yapmaması gerekiyor. Biz de şirket olarak bu şekilde hareket ediyoruz. Blockchain korkulacak ya da tehlikeli bir şey değil, tam tersi bizler için oldukça faydalı bir teknoloji. Amacımız ışık yakmak olmalı. Birçok farklı sektörden, farklı ölçekten kişilere hizmet verebilecek bir teknolojik potansiyelden bahsediyoruz. Birçok ülke de buna odaklanıyor. Artık değişim her yerde. Tabii ki dikkatli de olmalıyız. Artık scammer’lar için büyük bir fırsat doğdu. Ancak bu durum değişecektir. Sektör kendini buldukça bu projelerin sayısının azalarak biteceğine düşünüyorum.”

Kadir Has Blockchain Fest’te Kaliteli Blockchain Toplulukları Oluşturmak İçin Gerekenler Konuşuldu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kadir Has Blockchain Fest’te Kaliteli Blockchain Toplulukları Oluşturmak İçin Gerekenler Konuşuldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hollanda Bankası, Ürün Takibi İçin Blockchain Platformu Geliştirdi Rusya’daki Avukatlar Kripto Para Sorunlarını Çözmek İçin Bir Araya Geldiler Bitcoin 2019’un En İyi Performans Sergileyen Varlığı Oldu! LinkedIN’in ABD’deki En İyi 50 İşveren Listesi Yayınlandı: Coinbase, JP Morgan’ı Geçti Bitcoin’de Destek Seviyesi Düştü! İşte Yeni Rakam Arjantin’in Bitcoin tutkusu ayrı bir ralli başlatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır