Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Daha Önce 3.000 ile 3.500 Dolar Arasını Bilen Analist: 1.300 Dolara Düşüş Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Daha Önce 3.000 ile 3.500 Dolar Arasını Bilen Analist: 1.300 Dolara Düşüş Olabilir
Daha Önce 3.000 ile 3.500 Dolar Arasını Bilen Analist: 1.300 Dolara Düşüş Olabilir

2/2


2/2


Kripto para piyasasında adından oldukça çok söz ettiren kişilerden birisi olan Tone Vays, Bitcoin 6.000 doların altına yeni indiğinde lider kripto para biriminin 3.000 dolar ile 3.500 dolar arasına gerileme ihtimali bulunduğunu belirten kişilerden de birisiydi.


İlgili haber:
Bitcoin İçin 5.000 Doları Tahmin Eden Tone Vays: Ayı Piyasası 2019 Yazına Kadar Sürebilir

Vays, bu sefer çok daha tehlikeli bir eşikte olunduğunu belirterek, önemli bir indikatöre dikkat çekti. Toplam piyasa hacmi açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, geçtiğimiz hafta sonu 3130 dolara kadar gerileyerek son 15 ayın en düşük seviyesine kadar düşmüştü ancak basın saatine göre tekrardan 3.200 doların üstüne çıktı ve şu an 3285 dolardan el değiştirmekte.

Vays yeni çektiği videosunda Bitcoin fiyatının 50 aylık hareketli ortalamasının, en çok dikkat edilecek unsurlardan birisi olduğunu ifade etti. BTC/USD paritesinin zar zor bu ortalamanın üzerinde seyrettiğini ifade eden Vays, Bitcoin’in tarihi boyunca bu bariyeri daha önce iki kere test etmiş olduğunu ancak bu sefer her şeyin farklı olabileceğini vurguladı.

Vays’a göre BTC/USD paritesi 50 aylık hareketli ortalamanın bir mumluk bile altına inerse, BTC fiyatı 1.300 dolara kadar gerileyebilir ve bu ”her şeyin bitmesi” anlamına gelebilir.

Vays konu hakkında endişelerini anlattığı videoda, olayı kısaca şu şekilde özetledi:

”Daha önce 50 aylık hareketli ortalamayı iki kere geçmiştik ancak asla bunun altında kapanış yapmadık; tanrıya dua ediyorum umarım bunun altında kapanış yapmayız çünkü eğer yaparsak, çarşı karışır.”

Kripto para piyasası geçtiğimiz Pazar günü neredeyse bütün koinlerin yükselişine tanıklık etti ancak Pazartesi itibariyle piyasanın yarısı yeniden kızıla boyandı.

Daha Önce 3.000 ile 3.500 Dolar Arasını Bilen Analist: 1.300 Dolara Düşüş Olabilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Daha Önce 3.000 ile 3.500 Dolar Arasını Bilen Analist: 1.300 Dolara Düşüş Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’ten çalınan 8.5 milyon dolarlık Bitcoin hareket halinde IMF Çok Çarpıcı Bir Bitcoin ve Kripto Para Raporu Yayınladı! Binance Dex beklentileri kalmadı – BNB token için sırada ne var? Bitcoin cüzdanı şirketinin CEO’suna büyük suçlama: “355,000 BTC akladı” Swell bu sefer XRP için katalizör olmadı, XRP fiyatı bugün yüzde 5’in üzerinde değer kaybı yaşıyor Türk Bitcoin Platformundan, Ses Getirecek Lansman

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır