Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun’dan, ”Tron Sadece Bir Çöptür” Diyen Stellar Kurucusuna Yanıt Geldi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun’dan, ”Tron Sadece Bir Çöptür” Diyen Stellar Kurucusuna Yanıt Geldi!
Justin Sun’dan, ”Tron Sadece Bir Çöptür” Diyen Stellar Kurucusuna Yanıt Geldi!Tron Foundation kurucusu Justin Sun, geliştirdiği projenin yanı sıra, sosyal medya üzerinden yaptığı duyurular ve verdiği haberler ile de adından sıkça söz ettirmekte.

Justin Sun, geçtiğimiz günlerde Ripple, Stellar, Mt. Gox ve e-Donkey gibi bir çok platform ve firmada emeği bulunan ve kurucu ortaklık yapmış olan Jed McCaleb’in Tron’a yönelttiği ağır ithamlara kendi Twitter hesabı üzerinden aynı sertlikte cevap verdi.

McCaleb yaptığı açıklamada piyasada bulunan kripto para projelerinin %90’ının ”saçmalık” olduğunu vurgulamış ve ”Tron gibi şeyler, sadece çöp”  diyerek Tron topluluğunu üzerine çekmişti.

Justin Sun ise söz konusu eleştiriye Jed McCaleb tarafından kurulan ve 2002 yılında kullanımı kalkan e-Donkey platformuna değinerek cevap verdi. Geçtiğimiz 2018 yılında Tron tarafından satın alınan popüler dosya paylaşım sitesi BitTorrent ile e-Donkey’i, Tron ile de Stellar’ı karşılaştıran Sun, 2019 yılında Tron’un Stellar’ı ezip geçeceğini ima etti ve durumun BitTorrent ile e-Donkey karşılaştırmasında olduğu gibi gerçekleşeceğini vurguladı.

2018 yılının sonlarında yakaladığı ivme ile piyasa hacmi açısından top 10 kripto para birimi arasına girmeyi başaran Tron, 11. sırada yer alan Cardano’ya geçilmemek için hala direniyor ve aralarında sadece 200 milyon dolarlık bir hacim farkı mevcut.

Justin Sun’dan, ”Tron Sadece Bir Çöptür” Diyen Stellar Kurucusuna Yanıt Geldi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun’dan, ”Tron Sadece Bir Çöptür” Diyen Stellar Kurucusuna Yanıt Geldi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin’in Sahip Olduğu Altcoinler 2019 boğa koşusunda beklenen kripto para hareketleri Avustralya Kripto Para Şirketlerine Özel Bildiri Yayınladı Japonya’nın Devlerinden Fujitsu Bankalara Özel Bir Blockchain Platformu Geliştiriyor Amerikalı kadın, terör örgütü IŞİD’i Bitcoin ile fonladığını itiraf etti Bitcoin 3.650 Doları Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır