Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun Yeni Haftalık Raporu Yayınladı: Tron’un Bir Günlük Transfer Hacmi, Ethereum’un Hacminin 49 Katı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun Yeni Haftalık Raporu Yayınladı: Tron’un Bir Günlük Transfer Hacmi, Ethereum’un Hacminin 49 Katı!
Justin Sun Yeni Haftalık Raporu Yayınladı: Tron’un Bir Günlük Transfer Hacmi, Ethereum’un Hacminin 49 Katı!22 Ekim tarihinde Tron Foundation düzenli olarak yayınladığı geçmiş haftanın haftalık raporunu yayınladı. Detaylı raporda yer alan gelişmelerin içerisinde teknik gelişmeler, topluluk etkinlikleri ve Tron ekosistemi çerçevesinde yapılan ortaklıklar yer alıyor.

Raporda belirtilen en ilgi çekici noktalardan birisi ise, transfer hacmi ile Ethereum ile yapılan kıyaslama. Raporda belirtilene göre Tron Ana Ağ hesapları 399.718 gibi inanılmaz bir sayıya ulaştı ki bunu bir günlük işlem hacmi de takip etti. Tron bir günlük işlem hacmi konusunda 146,041 gibi bir ortalamaya sahip olmasına rağmen, yeni kırdığı rekorda tamı tamına 440,135 sayısına ulaştı. Justin Sun bu seviyenin CoinMarketCap verilerine göre ikinci sırada bulunan Ethereum‘un yaklaşık 40 katı olduğunu vurguladı.

Bunun yanı sıra haftalık raporda belirtilen bir diğer önemli gelişme ise, Tron cüzdanına anonim işlem yapısı eklenmesi için araştırmaların başlatılması oldu.  Tron’un geçtiğimiz tarihlerde yapıp en çok ses getirdiği olayların başında ise şüphesiz LINE, Baidu ve açtıkları Discord kanalı geliyor.

Justin Sun geçtiğimiz tarihlerde milyar dolarlık bir endüstri devi ile ortaklık yapacaklarını duyurmuş ve bunun sonra Çin’in Google’ı olarak görülen Baidu olduğu ortaya çıkmıştı. Topluluk içerisinde sevinç yaratan olay, dışarıda çeşitli spekülasyonlara yol açtı ve bunların başında Baidu’nun ortaklığının sadece bulut hizmetleri satmak üzerine olduğu geliyor. Tron bunun yanı sıra kendi geliştiricileri için resmi bir Discord kanalı açtı ve Japon sosyal medya devi LINE ile LINK kripto para birimi konusunda ortaklık imzaladı.

Justin Sun Yeni Haftalık Raporu Yayınladı: Tron’un Bir Günlük Transfer Hacmi, Ethereum’un Hacminin 49 Katı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun Yeni Haftalık Raporu Yayınladı: Tron’un Bir Günlük Transfer Hacmi, Ethereum’un Hacminin 49 Katı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg: Bitcoin indikatörü 1 yıl sonra ilk kez “alım” sinyali verdi! Bitcoin (BTC) için Kritik Seviye 5.600 Dolar! 24 Saatte Yüzde 14 Kayıp Yaşayan Kripto Para Hangisi? Bitcoin Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Sakin Bitcoin tahmini: Kötü haberleri reddetmek, güçlenmenin bir işareti, Bitcoin toparlanmaya hazır mı? Anthony Pompliano: Emeklilik Fonları, Durumun Üstesinden Gelmek İçin Bitcoin Satın Almalı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır