Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun 800 Milyon Dolarlık Token Yaktığını Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun 800 Milyon Dolarlık Token Yaktığını Duyurdu
Justin Sun 800 Milyon Dolarlık Token Yaktığını DuyurduTron Foundation‘un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, her geçen gün Tron üyeleri ve takipçileri için yeni haberler vermeye devam ediyor. CEO, kendi Twitter adresinden yaptığı bir duyuruda, 800 milyon dolarlık ERC-20 token yakma işlemini tamamladığını duyurdu. Sun bunun yanı sıra takipçilerine ERC-20 tokenlerinin yakında tarih olacağını ve bu yüzden hatıra olarak en azından bir tane saklamaları gerektiğini de vurguladı.

Justin Sun, geçtiğimiz Haziran ayında ana ağın kullanıma sunulmasından beri bir kaç token yakma duyurusu yapmıştı. Haziran ve Temmuz ayları arasında Tron’un toplamda 100 milyar adet TRX tokeni yaktığı düşünülmekte. Bundan yaklaşık bir ay önce ise, topluluk daha fazla token yaptı ve söz konusu tokenlerin değerinin 2 milyar dolar olduğu düşünülmekteydi.

Justin Sun’ın da daha önce belirttiği üzre, söz konusu tokenlerin yakılma nedeni bunları toplam arz miktarından silmek. Bilindiği üzre arz miktarı azalır ve talep artarsa, kripto para birimlerinin değeri de artar. Zaten temel olarak uzmanların, özellikle sınırlı bir miktara sahip olan Bitcoin’in bir kaç yıl içerisinde inanılmaz seviyelere çıkacağını belirtme sebepleri de bundan ibaret.

Ancak belirtilmesi gereken önemli bir nokta varsa o da yakılan bu tokenlerin, ana ağa geçilmeden önce kullanılan ERC-20 tabanlı tokenler olması. Yani şu an piyasada olan TRX koini yakılmadı.

Justin Sun 800 Milyon Dolarlık Token Yaktığını Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun 800 Milyon Dolarlık Token Yaktığını Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Hala Gelecek Vaat Ediyor! Eğer 0.28 BTC’ye Sahipseniz, Yüzde 1’lik Kısmın İçindesiniz! İşte 2018 Kripto Para Twitter Savaşları: Vitalik Buterin, John Mcafee, Nouriel Roubini ve Daha Fazlası Bitcoin beklenen küresel mali kriz sonrası global para birimine dönüşebilir mi? Bitcoin Şubat Ayında da Düşüş Yaşarsa, Tarihinden Bu Yana Bir ‘İlk’ Görülmüş Olacak! Bitcoin’de İbre Tersine Döndü: 8 Ay Sonra Gelen “Al” Sinyali Bitcoin üretim zorluğunda çift haneli düşüş

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır