Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı!
John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı!Yaptıkları ve eylemleri ile çok fazla konuşulan ünlü isim John McAfee, bu sefer bir alt koin simgesini kendi vücuduna dövme yaptırdı ve yine çok konuşulmaya devam etti.

McAfee geçtiğimiz günlerde Malta Blockchain Konferansı esnasında Skycoin ekibi ile ilk defa bir araya geldi. Katılım sırasında konu hakkında tweet atan McAfee, eşler arası donanım tabanlı yeni ekosistem hakkında 800.000 takipçisine önemli açıklamalarda bulundu ve Skycoin‘in ”kripto dünyasındaki en iyi teknolojilerden birisi” olduğunu vurguladı.

John McAfee’nin attığı bu tweet bile Skycoin fiyatlarını 2.76 dolardan, 3.21 dolara kadar yükseltmeyi başarmıştı ki ünlü isim hiç beklenmedik bir hamle ile yeni izleyicilerini ve takipçilerini şaşırttı.

Tam olarak omurgasının ortasına Skycoin dövmesi yaptıran McAfee,  gün içerisinde projenin birim fiyatını ve piyasa hacmini %12 civarında arttırmayı başarsa da, bir çok kripto para topluluğu üyesi tarafından eleştiri oklarının hedefinde kalmaya devam etti.

John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin zorluğunda 2019’un en büyük düşüşü Ethereum fiyatı geri dönüş sinyalleri veriyor Ethereum’da Kayıplara Rağmen Boğalar Atağa Hazırlanıyor Google, yeni Blockchain açılımı kapsamında Chainlink (LINK) ile iş birliği yapacak Piyasada umut verici gelişmeler: Bakkt ilk alımı gerçekleştirdi, Bitcoin fiyatı, TRON, Ethereum, EOS ve XRP rallisi, Venezuela’daki Bitcoin dalgalanması İki Endüstri Uzmanı: Bitcoin ETF’si Yıl Sonuna Kadar Gelmeyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır