Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı!
John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı!Yaptıkları ve eylemleri ile çok fazla konuşulan ünlü isim John McAfee, bu sefer bir alt koin simgesini kendi vücuduna dövme yaptırdı ve yine çok konuşulmaya devam etti.

McAfee geçtiğimiz günlerde Malta Blockchain Konferansı esnasında Skycoin ekibi ile ilk defa bir araya geldi. Katılım sırasında konu hakkında tweet atan McAfee, eşler arası donanım tabanlı yeni ekosistem hakkında 800.000 takipçisine önemli açıklamalarda bulundu ve Skycoin‘in ”kripto dünyasındaki en iyi teknolojilerden birisi” olduğunu vurguladı.

John McAfee’nin attığı bu tweet bile Skycoin fiyatlarını 2.76 dolardan, 3.21 dolara kadar yükseltmeyi başarmıştı ki ünlü isim hiç beklenmedik bir hamle ile yeni izleyicilerini ve takipçilerini şaşırttı.

Tam olarak omurgasının ortasına Skycoin dövmesi yaptıran McAfee,  gün içerisinde projenin birim fiyatını ve piyasa hacmini %12 civarında arttırmayı başarsa da, bir çok kripto para topluluğu üyesi tarafından eleştiri oklarının hedefinde kalmaya devam etti.

John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sahte işlem hacmi en çok XRP’de keşfedildi, bu Bitcoin için ne ifade ediyor? Çin Yeni Kripto Para Derecelendirmelerini Yayınladı! Kripto pazarı ve Bitcoin düşüşü devam ediyor: LTC, BNB, BCH ve TRX’de son durum CFTC’nin Açtığı Dava Sonuçlandı – Bitcoin Hedge Fonu ve CEO’suna 2.5 Milyon Dolarlık Ceza Ripple’ın eski üst düzey yöneticisi, şirketten neden ayrıldığını açıkladı Global Block Direktörüne Göre Bitcoin’de Rota 3.100 Dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır