Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple xRapid’i Kabul Eden YENİ Bir Şirket Açıklandı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple xRapid’i Kabul Eden YENİ Bir Şirket Açıklandı!
Ripple xRapid’i Kabul Eden YENİ Bir Şirket Açıklandı!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple xRapid’i kabul eden yeni bir şirket daha olduğunu açıkladı Ripple. Ripple 2018 yılına damga vuran kripto para platformlarından. Bir çok kurumla yaptığı anlaşmalarla gündem de olmaya devam ediyor.

xRapid’i Kabul Eden Yeni ŞirketRipple xRapid’i kabul eden yeni bir şirket olduğu basına yansıyan haberlerden. XRP, yeni oluşan ve yerini sağlamlaştırmaya çalışan kripto para dünyasında, önemli adımlar atmaya ve adını duyurmaya devam ediyor. Ripple’ın xRapid’i daha çok sınır ötesi alanlarda yeni atılımlar gerçekleştiriyor.

Çok kısa bir zaman önce, Amerika’nın San Francisco ve Portland şehirlerinde faaliyet gösteren bir kiralama şirketi Omni, ödemelerde dolar veya XRP kullanılacağını duyurdu. Omni şirketi Ripple’a yaptığı yatırım sayesinde 25 milyon dolarlık sermaye kazanmış ki bu çok dikkate değer bir miktar. Ayrıca Omni, Ripple ile Xpring adıyla şirket ortaklığı başlatıyor.

Ripple xRapid ürününü başlatarak, sınır dışı ödemelerde hız ve düşük ücret uygulamasıyla epeyce tutulmuşa benziyor. Bu konuda Ripple adına düzenlenen bir konferansta Ripple’ın üç ortağı da konuşmalar yaparak xRapid’e dikkat çektiler. Ortaklar Cuallix,IDT ve MercuryFX firmaları.

Cuallix CEO’su Nicolas Palacios, Ripple ile ortaklıkları sayesinde XRP’nin likiditeyi arttıracağını ve işlemleri saniyelerde gerçekleştireceğini söyledi.

FinTech xRapid kullanacak bir başka müşteriden bahsetti konferansta. Viamericas adında bir sınır ötesi ödeme hizmeti veren bir kuruluş. Ripple ile anlaşması sayesinde ödeme ücretlerini %70 azaltmış

Viamericas kurucu ortağı Paul Dwyer bu konuda şöyle konuşuyor:

“XRP gibi dijital varlıkların gelecekte sınır ötesi ödemelerde anahtar bir rolü olacağına inanıyoruz. Resmi altyapılardaki bazı eksiklikleri güvenle giderecek bir uygulama XRP”

Ripple xRapid ile ilgili bir broşürde de şunları yazıyor:

“ Global ödeme sağlayıcıları Viamericas, Cuallix ,IDt, MercuryFX ve diğerleri likidite maliyetlerini azaltmak ve gerçek zaman ödemeleri sağlamak için xRapid kullanıyor. Sektörde bir ilk”

Bu alanda gelecekte sağlam bir altyapıyı oluşturacak gibi XRP. Hatta xRapid kullanıcılarının XRP tokeninin kullanımının yayılmasına iyi bir potansiyel destek olduğu da ortada.

Ripple bu yıl atılımlar gerçekleştirerek adından söz ettirmesi bir yana çok yüksek oranda da değer kazandı. xRapid uygulaması ise hız ve ücret yönünden sağladığı avantajlarla gittikçe daha çok firma tarafından benimsenmeye başladı. .2018 Ripple için altın bir yıl oldu. Gelecek yıl sa bu başarısını sürdürecek mi, göreceğiz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple xRapid’i Kabul Eden YENİ Bir Şirket Açıklandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’dan Üç Yeni Kripto Paraya Destek CNBC analistine göre gümüşteki ralli, Bitcoin’deki endişeden kaynaklanıyor Tron, BitTorrent Satışına Rağmen Hala Toparlanamadı! Max Keiser: 28 Bin Dolar Halen Mümkün XRP Likidite Endeksi Son 9 milyonu geçerek ATH’sini geride bıraktı Bitcoin Volatilitesi Tekrar Dibe Vurdu: Peki Bu Neyin Göstergesi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır