Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Japonya’nın Lisanslı Kripto Para Borsalarından BitTrade, Huobi Markasına Geçiş Yapıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Japonya’nın Lisanslı Kripto Para Borsalarından BitTrade, Huobi Markasına Geçiş Yapıyor
Japonya’nın Lisanslı Kripto Para Borsalarından BitTrade, Huobi Markasına Geçiş YapıyorRegülasyon konusunda dünyanın en sert ülkelerinden birisi olarak görülen Japonya‘dan kripto para borsa lisansı almayı başarmış 16 borsadan birisi olan BitTrade, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, kendi adı altında olan platformu kapatıp, işlemlerini Huobi Group markası adı altında sürdüreceğini belirtti.

Söz konusu hamle, Huobi Japan Holding Ltd.’nin, geçtiğimiz tarihlerde söz konusu kripto para borsasının büyük oranda hissesini satın almasından sonra atıldı. Huobi ülke içerisinde herhangi bir kripto para borsası lisansına sahip olmasa da, BitTrade‘in sahip olduğu işletme lisansı ve borsanın kendi markası altında devam etmesi sayesinde, teknik olarak Japonya’da kripto para hizmetleri verebilecek.

BitTrade Müşterilerinin Huobi’ye Yeniden Kayıt Olması Gerekiyor
BitTrade bu gelişme sonrası artık Bitbank Corporation isimli firmanın bir parçası değil. Sonuç olarak da BitTrade, müşterilere gönderdiği bir bildiride sahip olunan borsa hesaplarının otomatik olarak Huobi’ye geçirilmeyeceğini ve kişilerin manüel olarak hesap kapatıp, Huobi üzerinden hesap açması gerektiğini ifade etti.

”Lütfen kimlik doğrulama belgelerinizi yeniden hazırlayın ve yeni hesaplara başvurun. ”

Yapılan açıklamaya göre hizmet verecek olan yeni kripto para borsası, huobi.co.jp adresinden ulaşıma açık olacak ve Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP, Monacoin, Ethereum ile Litecoin kripto para birimlerini ve paritelerini destekleyecek. Müşterilerin sahip olduğu varlıkları da yeni platforma göndermesi gerekiyor. Borsa yaptığı açıklamada geçiş yüzünden yaşanan ”rahatsızlıktan dolayı” özür diledi ve yeni sistemin daha fazla likidite ile hizmet sağlayacağını duyurdu.

Japonya’nın Lisanslı Kripto Para Borsalarından BitTrade, Huobi Markasına Geçiş Yapıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Japonya’nın Lisanslı Kripto Para Borsalarından BitTrade, Huobi Markasına Geçiş Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çalınan 23 milyon Ripple, önemli Bitcoin borsalarına taşındı Winklevoss İkizleri: ”Bitcoin, Altın Olma Konusunda Altından Daha İyi” İşte 4 ünlü uzman ve analistten dev Bitcoin fiyat tahmini Altcoin’ler, Bitcoin 100K olsa bile eski günlerini göremeyebilir Bitcoin kritik haftaya giriyor! Önemli Gelişme: Bakkt Borsası, platformuna yeni kripto para ekleyecek! Peki XRP mi, TRX mi yoksa LTC mi listelenecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır