Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Birçok Dev Denetleme Firması, Kripto Para Girişimleri İçin Çalışıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Birçok Dev Denetleme Firması, Kripto Para Girişimleri İçin Çalışıyor
Birçok Dev Denetleme Firması, Kripto Para Girişimleri İçin ÇalışıyorKripto para firmalarının bağımsız denetçiler tarafından incelenmesi yönündeki talep o kadar artmış durumda ki, sektörün en ileri gelen firmaları ellerinde yeterli insan gücü olmadan bu işlere mecburen de olsa girmiş durumda.

Big Four olarak adlandırılan ve gerçekten de son derece saygın kurumlar olan başta EY, PwC ve KPMG gibi şirketlerin, şu anda birçok Blockchain ve kripto para odaklı müşterileri olduğu ifade edilirken, şu anda bu isimler ile birlikte çalışacak olmanın, bu kripto para girişimleri için de önemli bir güç gösterisi olacağına vurgu yapıldı.

Bu noktada çok fazla sayıda talep geldiği için, bu şirketlerin de insan kaynağı konusunda sıkıntı yaşadıklarına değiniliyor. Firmaların, yine de müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için çok ciddi bir çaba sarf ettiği de gelen haberler arasında.

Konuyla ilgili Financial Times’a konuşan EY sözcüsü Jeanne Boillet, şu ifadeleri kullandı:

”Birçok müşterimiz şu anda dijital ürünlere ciddi yatırımlar yapmış durumda. Bizim de şirket olarak bu noktada devreye girmemiz ve bu oluşan güvensiz ortamı gidermemiz gerekiyor. Şu anda ciddi çalışmalar yapılıyor. İşinin ehli insanları bulmak özellikle de bu denli genç bir sektörde kolay değil ancak elimizden geleni yapıyoruz ve olabilecek en kaliteli ekibi bir araya getirmek istiyoruz. Bu noktada zorlandığımız çok fazla nokta da var ancak bunların geçici olduğunu düşünüyoruz.”

Bu arada otoriteler, şirketlerin elinde yaklaşık 400 adet kripto para uzmanı eleman bulunduğunu da ifade ediyor.

Birçok Dev Denetleme Firması, Kripto Para Girişimleri İçin Çalışıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Birçok Dev Denetleme Firması, Kripto Para Girişimleri İçin Çalışıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase CEO’su Armstrong: ‘Bitcoin Benim İlk Aşkım’ Tom Lee’den Bitcoin ve Kripto Para Boğa Koşusuna Dair Yeni İddia, Ripple (XRP), Ethereum, Tron, Stellar, Litecoin ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Gelişmeleri Vitalik Buterin’den Güney Kore’ye çarpıcı Bitcoin açıklaması Almanya Hükümeti Blockchain’i Anlamak İçin Şirketlerle İşbirliği Yapıyor Avrupalı Madencilik Firması Bitfury Halka Açılabilir Çin Yeni Blockchain Sıralamasını Açıkladı: İşte Bitcoin, Ethereum, Ripple ve EOS’un Yeri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır