Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tone Vays: Tom Lee’nin Fiyat Tahminine Hiç Katılmıyorum

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tone Vays: Tom Lee’nin Fiyat Tahminine Hiç Katılmıyorum
Tone Vays: Tom Lee’nin Fiyat Tahminine Hiç KatılmıyorumBir dönem Wall Street’te risk analizi işleri yapan ve şimdilerde ise kripto para piyasalarının önemli isimlerinden birisi olan Tone Vays, kripto para piyasaları ve Bitcoin ile ilgili olarak fiyat tahminlerini açıkladı.

Vays, şu anda aylık grafiklerde Bitcoin’in ilk kez bu kadar kötü durumda olduğunu ifade ederken, şu anda Bitcoin’in ‘oversold’ durumunda olduğunu kaydetti.

Başarılı isim aynı zamanda yaptığı yayında, Bitcoin ile ilgili bir fiyat tahmini yapan Fundstrat Analiz Firması’nın başındaki isim Tom Lee’nin tahminine hiç katılmadığını ifade etti.

Tom Lee, daha önce yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

”Şu anda yıl sonu kapanışına çok yakın olmamız sebebiyle, kısa vadeli bir fiyat vermek istemiyorum. İnsanların artık bize gelecekte ne olacak sorusunu sormalarından da sıkıldık.”

Tom Lee, ayrıca yıl sonu için 25 bin dolar hedefini güncellemiş ve bu rakamı 15 bin dolara çekmişti.

Tone Vays ise, bu rakama katılmadığını ve bunun doğru olmadığını ifade etti. Katıldığı canlı yayında konuşan başarılı isim, şunları söyledi:

”Tom Lee’nin yayınladığı bir tahminin haberini bu sabah gördüm. Kendisi, Bitcoin’in 15 bin dolar olacağını ifade ediyor. Ben buna hiç ama hiç katılmıyorum. Bitcoin’in fiyatı olsa olsa 5 bin dolar olur ve ben bunu söylerken bile birazcık iyimser davranıyorum.”

Bitcoin, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda ise Coin Market Cap verilerine göre, 3 bin 223 dolardan işlem görüyor.

Tone Vays: Tom Lee’nin Fiyat Tahminine Hiç Katılmıyorum isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tone Vays: Tom Lee’nin Fiyat Tahminine Hiç Katılmıyorum - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockstream’den Yepyeni Madencilik Tesisi Haziran’da Hangi Kripto Paraları Tercih Etmeli? İşte Wall Street’in Bitcoin Boğası Tom Lee’nin En Son BTC Tahmini Bitcoin boğaları için yeni bir umut: BTC boğaları fırsat için hazırda bekliyor Büyük para, Bitcoin trenine atlarken 26,000 BTC 1 yıl kilitleniyor Madenciler Kepenk mi Kapatıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır