Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İsviçre Tabanlı Amun Kripto Para ETP’si Beklenen İlgiyi Göremedi – Peki Sebep Ne?

Ana Sayfa » GÜNCEL » İsviçre Tabanlı Amun Kripto Para ETP’si Beklenen İlgiyi Göremedi – Peki Sebep Ne?
İsviçre Tabanlı Amun Kripto Para ETP’si Beklenen İlgiyi Göremedi  – Peki Sebep Ne?

3/3


2/3


Kripto para piyasasında ayıların hakim role geçmesinden beri, yatırımcılar da zarar üstüne zarar etmeye devam ediyor. Yatırımcıların söz konusu zararlarını azaltabilme hatta yükselişe geçebilme için bel bağladıkları olayların başında ise, kesinlikle Bitcoin ETF‘si ve buna ek olarak büyük kurumsal yatırımcıların piyasaya girmesi yer almakta.


İlgili haber:
”Dünyanın İlk Kripto Para ETF’si” Olayının Perde Arkası

Bu yüzden bir çok kripto para topluluğu üyesi 17 Kasım gecesi açıklanan İsviçre tabanlı ETP nedeniyle oldukça fazla heyecana kapılmıştı. İsviçre menşeli startup Amun AG tarafından desteklenen dünyanın ilk çoklu kripto para ETP’si, Bitcoin, Ripple, Ethereum, XRP ve Litecoin endeksli bir ETP olması nedeniyle de ciddi bir ilgi toplamıştı.

Ancak görünüşe göre HODL5 isimli ETP, kripto para piyasasını hareketlendirme konusunda başarısız oldu.

Su Zhu isimli Twitter kullanıcısının ETP’nin ilk piyasaya çıktığı gün tuttuğu rapora göre, ürün 400.000 dolarlık bir hacimle beklentinin oldukça gerisinde kaldı. Ürünün beklenen ilgiyi görmemesinin altında yatan bir başka sebep ise, bunun bir ETF değil, çoklu kripto para birimi destekleyen ETP olması şeklinde yorumlanabilir.

Peter Sin Guili‘nin de aktardığı üzre, Amun ETP’si bir fon değil ve ülkenin finansal regülatörü FINMA tarafından da denetlenmiyor.

İsviçre Tabanlı Amun Kripto Para ETP’si Beklenen İlgiyi Göremedi – Peki Sebep Ne? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İsviçre Tabanlı Amun Kripto Para ETP’si Beklenen İlgiyi Göremedi – Peki Sebep Ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’un Librası Varsa Binance’nin Venüsü Var ! Roger Ver: Bitcoin.com’a Hükümet Destekli Bir Saldırı Var Bitcoin (BTC) 4 bin doların altında: Yeni bir satış dalgası geliyor olabilir Ethereum Yatırımcılarının Çoğunluğu, ASIC Karşıtı Güncellemeyi Desteklemekte Endonezya’daki Şirket, Blockchain’i Kullanarak Şeriat Uyumlu Tahvil Üretecek Kripto Paraların Geleceği Tartışma Konusu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır