Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte Uzmanların 2020 Bitcoin Fiyat Tahminleri !

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte Uzmanların 2020 Bitcoin Fiyat Tahminleri !
İşte Uzmanların 2020 Bitcoin Fiyat Tahminleri !

© Reuters.  © Reuters.

2020 Bitcoin fiyat tahminleri ile alakalı Kurumsal yöneticiler, Büyük Yatırımcılar ve Analistlerinde tahminleri olduğu bir araştırma yaptık. Derlediğimiz kaynaklar ve tahminler size oldukça ilginç gelebilir. Bu arada ortaya çıkan tahminleri çılgınca hatta uçuk bile bulabilirsiniz ama Bitcoin’in geçmişini bilenler bu habere hiç de şaşırmayacaktır.

2020 Bitcoin Fiyat Tahminleri ?2020 Bitcoin fiyat tahminleri şimdiden merak edilmeye başladı. Birçok kripto uzmanı 2018 gibi 2019 yılının da yatay çizgide gideceğini öngörürken biz 2020 tahminlerini sizin için araştırıp topladık. Kripto para piyasasının ne kadar değişken olduğu, artık herkesin bildiği birşey. Yine de, kripto dünyasındaki pek çok kişi, en sevdikleri kripto paranın fiyatlarının ne kadar yükselebileceği konusunda spekülasyon yapmayı seviyor. Sektördeki büyük yatırımcılar,patronlar ve uzmanların, 2020 Bitcoin fiyat tahminlerinin ne olacağını hakkında tahminlerini kısa kısa ele aldık.

2010’da Bitcoin Alanların Hepsi Milyoner Oldu2020 yılı için derlediğimiz tüm tahminler sonunda astronomik bir o kadar da çılgın rakamlara göz atmak ister misiniz ? Bazıları 1 BTC’nin 30.000 $ değerinde olacağını söylüyor bazıları ise 1 milyon dolara yükseleceğini iddia ediyor. Bu rakamlar bazı kripto okuyucumuzu şaşırtmayacaktır. Çünkü 2010’da 1 Bitcoin fiyatı 0.003 dolardı. Şimdi ise 6.197 $ seviyelerinde devam ediyor.

Kripto para dünyasında en çok duyduğunuz şeyin; “işte ….kripto para tahmini” olduğunu biliyorum. Ama yine de kripto paranın da yakın geleceğini hafife almamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü 2010 yılında gelecek fiyat tahminlerine inanıp 100$’lık bitcoin yatırımı gerçekleştirmiş olsaydınız şimdi yaklaşık 70 milyon dolarlık bir servete sahip olacaktınız. Peki bu şimdi de mümkün mü ? Birşey söylemek çok zor ama tahminleri önünüze getirmek bize yatırım kararları ise tamamen size kalmış.

Bu arada uzmanların birçoğu, kendi fiyat tahminlerini söylerken nicel araştırma ve bazı modellemeler kullansalar da, kripto para piyasasının hala inanılmaz derecede değişken olduğunu belirtmek önemli. Tüm bu, 2020 Bitcoin fiyat tahminleri şimdilik uçuk bir spekülasyondan başka bir şey olmadığı için, haberimizi okurken FOMO korkusuna kapılıp yanlış yatırımlar yapmanızı da istemeyiz.

Elbette kimin doğru tahmin ettiğini kimin yanıldığını ise bize yine zaman gösterecek.

Sam Doctor, Fundstrat Global Advisors Şirketi / Quantamental StratejistBitcoin madencilik ekonomisinin önümüzdeki birkaç yıl içinde büyümesini bekliyoruz. 2019 yılı sonuna kadar ortalama 1.8x P / BE çoklu değerine göre BTC’nin ~ 36.000 $ ‘lık bir fiyata ulaşacağını öngörüyoruz.

Thomas Lee, Fundstrat Global Advisors KurucusuBitcoin’in büyük riskli ve kazançlı bir yol olduğunu ve yıl sonunda 25.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyorum.

John McAfee, McAfee Şirketler Grubu Kurucusu2020 yılı sonunda Bitcoin’i 500.000 $ olarak tahmin ettiğimde, 2017 sonunda 5000 dolarlık bir öngörüde bulunmuştum. BTC benim varsayımlarımdan çok daha hızlı bir şekilde yükseldi. Twitter’da attığı sıradışı tivitle oldukça kafa karıştıran ünlü patron, ‘Bitcoin’i 2020 yılı sonuna kadar 1 milyon dolar olarak tahmin ediyorum. Eğer tahminin yanlış olursa kendi penisimi yiyeceğim’ dedi.

Joe DiPasquale, BiteBull Capital- CEOBitcoin’in fiyatı 5 yıl içinde 10,000 $ ile 100.000 $ arasında olabilir. Kesin bir tahminin sağlanması zordur çünkü şimdi ve sonrasında değişmesi muhtemel birçok etken var.

Kripto para birimleri ve varlıklar, işlemlerin ve bilgi depolamasının geleceğidir ve Bitcoin bu devrime öncülük edecek. Ancak bu beş yıl boyunca belirli bir fiyat seviyesinde olacağını tahmin etmemiz çok zor.

Fred Schebesta, Finder Şirket Kurucu ve CEOBTC’nin 2020 yılına kadar büyük rakamlara varabileceğini düşünüyorum. Ancak önümüzdeki iki yıl için hala 10.000 $ ‘ın altında seyrediyor olacak. Ama sonra tekrar, 2019’dan sonra refah yılları başlayacak.

Bobby Ullery, WayTen Şirketi CTO’suBitcoin ve Ethereum’un 2020 yılına kadar 4,5 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşacağını düşünüyorum. 2020’de dolaşımda yaklaşık ~18,375,000 BTC olacak. 1,137.500.000.000 $ bölü 18,375,000 = ~% 2,200% = 61.900 $ (1 bitcoin )

Matias Dorta, ICO Informer Kurucusu2020’de Bitcoin için fiyat tahminim 30.000 ABD Doları’dır. Ben Bitcoin boğasıyım. 2030’dan önce merkez para birimi olarak benimseyecek birkaç ülke görüyorum. Temellerini bakarsak kurumsal para için en anlamı olanın Bitcoin olduğunu görebiliyorum. “Dijital altın” lakabının, 21 milyon Bitcoin’e yaklaştıkça daha da güçleneceğini düşünüyorum.

Craig Russo, Ofsludgefeed.com KurucusuSenin tahminin de benimki kadar iyidir. 2020’de Bitcoin için fiyat tahminim 30.000 dolar.

Brandon Quittem, Kripto Para Analisti ve Yazar2020 yılında BTC tahminim, bugün yaklaşık 10 katı olan ve 1.3 trilyon dolarlık toplam piyasa değerine ulaşacak olan 75.000 ABD dolarıdır.

Alessandro Benigni, Coinhooked.com’un KurucusuBirçok faktör olduğu için net bir şey söylemek benim için çok zor. Güvenlik eksikliği problemi olduğu için şu anda kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesi için en büyük engel olduğunu söyleyebilirim.

Patronlar ve uzmanların 2020 Bitcoin fiyat tahminleri bu yönde. Geleceğin dijital ve küresel parası olma yolunda ilerleyen Bitcoin için her geçen gün farklı tahminler ve yorumlar yapılıyor. Görünen o ki bu işin sonunun nereye varacağını tam olarak onlar da kestiremiyor. Peki 2020 Bitcoin fiyat tahminleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?Yorum yazarak görüşünüzü bizimle paylaşabilirsiniz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte Uzmanların 2020 Bitcoin Fiyat Tahminleri ! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun Kripto Para Piyasasının 10 Trilyon Dolar Piyasa Değerine Ulaşacağına İnanıyor Ripple fiyat tahmini: İşte XRP’nin şimdiki adımı! PwC Yetkilisi, ‘Danışmanlık Yaptıkları’ Stabil Kripto Para Projesi ile İlgili Konuştu Bitcoin Boğa Tetherin Şeffaf Olmayışını Eleştirdi. Roubiniye Cevap Verdi Finansal İstikrar Kurulu: Kripto Paralar Finans Sistemlerini Zorlayabilirler Bitcoin ABD Düzenleyicilerinin Borsaları Hedef Almasıyla Zor Zamanlar Yaşıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır