Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Premier Lig’de Top Koşturan İki Takım Kendi Kripto Parasını Oluşturacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Premier Lig’de Top Koşturan İki Takım Kendi Kripto Parasını Oluşturacak
Premier Lig’de Top Koşturan İki Takım Kendi Kripto Parasını Oluşturacak

2/2


2/2


Kripto para sektörü çeşitli alanlarda büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kripto paraların özellikle son zamanlarda futbol kulüpleri tarafından benimsenmeye başladıklarını görüyoruz. Yeni gelişmelere göre Premier Lig’den iki takım kendi kripto parasını oluşturmayı planlıyor.

Premier Lig ve Kripto Para

Sezonun hemen hemen yeni başladığı dönemlerde Premier Lig’deki yedi farklı takım kripto para sektörünün önde gelen şirketlerinden eToro ile bir anlaşma imzalamışlardı. Bu anlaşma doğrultusunda eToro’nun reklamları Tottenham Hotspur, Leicester City gibi takımların maçlarında yayınlanmaya başladı.

Premier Lig’de top koşturan Newcastle United ve Cardiff City de kripto para akımından etkilenmiş olacaklar ki kendi kripto paralarını oluşturmaya karar verdiler. Kulüpler oluşturacakları yeni koinlerle gelecekteki transferleri finanse etmek istiyorlar.

Futbol ve Kripto Para

Futbolda buna benzer gelişmeler daha önce yaşanmıştı. Fransız kulüplerden Paris Saint-Germain bundan bir süre önce kendi ICO’sunu düzenlemeyi planladığını duyurmuştu. Bunun haricinde Brezilya’daki Avai FC de kendi ICO’sunu düzenlemeyi düşünen kulüpler arasında.


İlgili haber:
Dünya Devi Paris Saint-Germain Kendi Taraftar Tokenını Çıkarıyor

Premier Lig gibi transfer bütçelerinin epey kabarık olduğu bir ligde top koşturan kulüpler, kendi ICO’larını düzenleyerek ciddi gelirler elde edebilirler. ICO’lar aracılığıyla toplanan paralar büyük kulüplere kıyasla mali zorluklar yaşayan kulüplere ciddi ölçüde fayda sağlayabilir.

İngiltere’de şu an için ICO’lara yönelik yasal bir düzenleme bulunmuyor. Dolayısıyla Premier Lig kulüpleri kripto para sektörüne ardı ardına giriş yaparken hükümetin tepkisi nasıl olacak bilemiyoruz.

Premier Lig’de Top Koşturan İki Takım Kendi Kripto Parasını Oluşturacak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Premier Lig’de Top Koşturan İki Takım Kendi Kripto Parasını Oluşturacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Global isyanların altında yatan sebep – Çatışmaları kripto para durdurabilir Cüzdan Üreticisi Trezor’dan Uyarı: Sahte Cüzdanlara Dikkat Edin Bitcoin Asla Sıfıra Düşemez, İşte Nedenleri Çin Yeni Yılı geldi çattı: Bitcoin’in fiyatı nasıl etkileniyor? BMGK Kripto Paraları Dünya Genelinde Engelleyebilir Bitcoin cüzdanı şirketinin CEO’suna büyük suçlama: “355,000 BTC akladı”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır