Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte Tron Merkeziyetsiz Borsası, Borsa Hız Rekoru Kıracak

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte Tron Merkeziyetsiz Borsası, Borsa Hız Rekoru Kıracak
İşte Tron Merkeziyetsiz Borsası, Borsa Hız Rekoru Kıracak

© Reuters.  © Reuters.

Tron merkeziyetsiz borsası için düzenlenen ICO 24 Eylül’de start almıştı. Borsa ile ilgili açıklanan bilgilere göre borsa tam anlamıyla merkeziyetsiz ve sezgisel bir fonksiyon üzerine inşa edilecek. Tron Pazar Takib platformu olarak bilinen borsa TRX, TRX10 ve TRX20 tokenlarının merkeziyetsiz olarak işlemini yapacak.

TRON Merkeziyetsiz BorsasıProjenin ICO fazı 23 Ekim’de sona erdi. TRX ile katılım sağlanan ICO’da katılımcılara her bir TRX karşılığında borsaya ait olan 2 TWM tokenı veriliyor. ICO süresince toplamda 26 milyondan fazla TRX toplanarak başarılı bir şekilde tamamlandı. Toplanan tronların değerinin 0.021 Dolar olduğu dikkate alındığında borsa için toplanan rakam 547.000 Dolar olarak gerçekleşti.

Tron Borsası En Hızlı Merkeziyetsiz Borsa Olmayı HedefliyorEkibin bugüne kadarki tüm etkinlikte vurguladığı ana unsur borsanın hızı üzerine oldu. Ekibe göre borsa şaşırtıcı derecede hızlı olacak. Borsanın demo versiyonunu yayınlayan ekip borsayı medium’da şöyle tanımlıyor.

Demo test ağında yayında ve tüm işlemler borsasın akıllı kontratları tarafından yapılarak borsa test ediliyor. Bu nedenle her ne kadar şu andaki işlemlerde kullanılan paralar gerçek olmasa da tüm fonksiyonlar aynen ana ağdaki gibi gerçekleşiyor. Şu anda borsada işlem yapan bir kaç işlem botu var. Bu nedenle borsanın performansını görmek için arkanıza yaslanıp botların işlemlerini takip edebilirsiniz.

Tron Ethereum’dan Daha Hızlı ve Ucuz

TRON Ağı Şaşırtıcı Derecede Hızlı

Ekip borsanın test işlemleri ile ilgili bir de video yayınladı.

Ekip TRON ağının hızı sayesinde dünyanın en hızlı merkeziyetsiz borsasını yapacaklarını iddia ediyor. Şu anda TRON ağı saniyede 2000 işlem kapasitesine sahip olarak kripto paralar arasında en hızlılarından biri olarak biliniyor. Bu nedenle TRON ağının kripto para sektörünün en hızlı merkeziyetsiz borsayı çıkarak olması sürpriz olmayacaktır.

TRON Ağı Çok Hızlı BüyüyorTRON ağı Tron Sanal Makinası’nın yayına alındığı tarih olan 12 Ekim’den bu yana tam 227 akıllı kontrata ev sahipliği yaptı. Bu akıllı kontratlar şu ana kadar 6 Milyondan fazla işlem gerçekleştirdi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte Tron Merkeziyetsiz Borsası, Borsa Hız Rekoru Kıracak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance’de Dev Geri Sayım Başladı! Son Dakika Bitcoin, Ripple (XRP), Ethereum, TRON, LTC, IOTA, VET ve XLM Haberleri Piyasa Hacmi 128 Milyar Dolara Geriledi Bitcoin yatırımcılarına yardımcı olacak 3 adım Dogecoin geliştiricisi tüm sosyal medya hesaplarını kapatıyor Litecoin Kurucusu Lee: ‘Elimdeki LTC’leri İyi Ki Satmışım’ Pantera Capital CEO’sundan ilginç ifade ”Bitcoin seri bir katil”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır