Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte Çin’e Göre En İyi Kripto Paralar!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte Çin’e Göre En İyi Kripto Paralar!
İşte Çin’e Göre En İyi Kripto Paralar!


Çin’in Bilgi ve Endüstri Gelişimi Merkezi (CCID) en yeni kripto para derecelendirme endeksini yayınladı. Listede Tron ilk defa listeleniyor. Listede EOS birinci sırada yer alıyor. İkinci sırada yer alan Tron’un hemen ardından Ethereum geliyor. Ethereum Tron’un listeye ikinci sıradan girmesi nedeniyle üçüncü sıraya gerilemiş durumda.

Bitcoin 13. Sırada
Bu arada, Bitcoin, Stellar, XRP, Monero, Cardano, IOTA ve Litecoin gibi uzun bir koin hattının önünde, listede 13 numaraya yükselmiş durumda.

Hükümetin sponsorluğundaki liste, kripto paraların temel teknolojilerinin, uygulanabilirliklerinin ve yaratıcılıklarının performansına göre kripto paraları sıralamaya tabi tutuyor.

Çin, gelişmekte olan teknolojiden yararlanmak isteyen şirketleri destekleyerek blockchain teknolojisinin büyük ölçüde gelişmesine ön ayak olmaya çalışıyor.

Ancak ülke, 2017 yılında yerel kripto para borsalarını kapattıktan sonra, ülke içi kripto para birimi ticareti konusundaki baskıcı tavrını devam ettiriyor.

Apple’ın Ortağından Bitcoin Yorumu
Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Bitcoin’in büyük miktarda değer yarattığını ifade ediyor. Bloomberg kanalında Yousef Gamal El-Din, Wozniak ile bir yayın gerçekleştiriyor ve Wozniak’a “Bitcoin’de büyük bir değer yıkımı gördük. Siz bu değer yıkımına inanıyor musunuz? Bu durum hala sizin için uygulanabilir bir model mi? ” şeklinde bir soru soruyor. Buna cevap olarak Wozniak, Bitcoin’in büyük değer yarattığını söyleyerek sorudaki öncülü reddediyor ve şöyle diyor:

“Büyük bir değer yıkımı gördüğümüzden emin değilim. Bence büyük bir değer yaratımı gördük.”

Wozniak, teknolojiyi test etmek için sadece Bitcoin’i satın aldığını ve son boğa koşusu sırasında satmaya karar verdiğini ifade ediyor.

“Çok fazla Bitcoin’e sahiptim ama benimkisi asla bir yatırımcı olarak değerlendirilmemeli. Bitcoin’i deneyimleyip dünyadaki şeylerin nasıl alınıp satılacağını, Bitcoin’i kabul edecek restoranların nasıl bulunacağını öğrenmeye başladım. Benimkisi bu tür bir şey.

Fiyat yükseldiği zaman da kendi kendime yüksek sesle dedim ki bir dakika bekle bakalım. Ben bu insanlar gibi olmak istemiyorum. Hisse senetlerine yatırım yapan biri değilim. Apple’ın hisse senedi uygulamasını hiç kullanmadım. Bitcoin’in fiyatını izleyen insanlardan biri olmak da istemem. Halen daha Bitcoin’in değeri nedir bilmem. Nerden aldığımı dahi hatırlamıyorum. Bitcoin’e dair bütün araçları ve diğer kripto para birimlerini sadece test ediyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post İşte Çin’e Göre En İyi Kripto Paralar! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte Çin’e Göre En İyi Kripto Paralar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Bitcoin Dolandırıcılarının Bomba Tehditleriyle Karıştı Bloomberg: Hafta sonu ticareti, Bitcoin’in yükselişini körüklüyor ICO’lar Kan Ağlıyor Bitcoin borsası WEX, alan adını kaybetti Risk sermayedarı: Bitcoin rallisini arz şoku beklentisi tetikliyor Şok oylama: 10 yıl tutmanız gereken kripto paranız olsa hangisi olmasını isterdiniz? XRP mi BTC mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır