Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charlie Lee: Litecoin Bin Dolar Olacak Sandım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charlie Lee: Litecoin Bin Dolar Olacak Sandım
Charlie Lee: Litecoin Bin Dolar Olacak Sandım

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para sektörünün en önde gelen isimlerinden birisi olan Litecoin kurucusu Charlie Lee, yaptığı açıklamalarda LTC fiyatına ve kendisinin LTC satışına ilişkin konuştu. Geçtiğimiz boğa sezonunda Litecoin fiyatı 300 dolarken elindeki tüm LTC’leri satan Lee’nin bu hamlesi, o dönem ciddi şekilde tepki çekmişti.

Charlie Lee, kendisinin 300 dolardan LTC satmasını, Anthony Pompliano’nun podcastinde tartışan başarılı isim, fiyatın bin dolara çıkacağını düşündüğünü belirtti. Lee, şunları ekledi:

”Elimdeki tüm LTC’leri satmaya karar vermiştim. O dönem LTC fiyatı 300 dolardı ancak bunun zirve seviye olacağını düşünmemiştim. Ben, fiyatın daha fazla yukarı çıkacağını düşünüyordum. O dönem yaptığımız analizlerde fiyatın bin dolara çıkacağını düşünüyordum. Sanki artış hiç bitmeyecek gibi bir döngünün içine girmiştik.”

Başarılı isim, daha sonra ise önemli bazı açıklamalar daha yaptı. Bitcoin ve Litecoin fiyatı ile ilgili olarak fiyat tahmini yapmanın imkansız olduğunu ifade eden Lee, şunları söyledi:

”İnsanlar bana sürekli olarak Bitcoin’de ya da Litecoin’de fiyat nasıl olur diye soruyorlar. Bu durum normal ancak benim böyle bir şeyi bilmem imkansız. Kimsenin kesin olarak bir şey söyleme şansı da yok, bildiğini iddia edenler de emin olun ki yalan söylüyor. Ben bu sektörde uzun süredir varım, birçok ayı ve boğa piyasası gördüm. Fiyatın nereye gideceğini ön görmek çok zor. Ancak bana soranlara hep tek bir şey diyorum, o da tüm birikimlerinizle bu sektöre girmeyin. Verebileceğim tek efektif ve kesin tavsiye budur.”

Charlie Lee’nin sahibi olduğu Litecoin, şu anda 73 dolardan kendisine alıcı buluyor.

Charlie Lee: Litecoin Bin Dolar Olacak Sandım yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charlie Lee: Litecoin Bin Dolar Olacak Sandım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Neden Düştü? İşte 3 Olası Sebep! Bitcoin Piyasasının Gizli İtici Gücü OTC Piyasası Mı? İşte Şaşırtıcı Sonuçlar Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi? Amerika Libra’nın Üzerine Gitmeye Devam Ediyor İngiliz Hükümeti Royal Mint’in ‘Altın Destekli Token’ Projesini Reddetti Popüler Bitcoin borsası Coinbase’de yatırımcıları endişelendiren gelişme

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır