Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

IOTA ve Ledger İş Birliği Yapıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » IOTA ve Ledger İş Birliği Yapıyor!
IOTA ve Ledger İş Birliği Yapıyor!IOTA Vakfından yapılan açıklamada, platformun kripto parası olan IOTA’nın Ledger’ın hardware kripto para cüzdanlarına entegre olacağı açıklandı.

Kar amacı gütmeyen bir kurum olan ve DLT teknolojisinin kullanımı ve desteklenmesi için çalışmalar yapan vakıf, aynı zamanda IOTA etrafında yerleşmiş ekosistemler kurabilmek için de çaba sarf ediyor.

Bu yeni gelişme ile birlikte artık Ledger Nano S ürünü, IOTA’nın Trinity ve Romeo cüzdanları ile birlikte fonksiyon göstererek, kullanıcıların tokenlerini güvenli bir şekilde saklamasına yardımcı olacak.

2017’nin Kasım ayı itibariyle 255 milyon dolar değerindeki token ve 22 milyonluk ekosistem fonunu kontrol eden vakıf, aynı zamanda dünyanın dört bir yanında IOTA kullanımını yaygınlaştırmak için çaba sarf ediyor.

Örneğin son olarak Japonya’nın dev şirketi Fujitsu ile bir anlaşma sağlayan vakıf, buna diğer şirketleri de katarak gücüne güç katmak istiyor. Fujitsu, bilindiği üzere IOTA temelli PoC sistemi için çalışmalara başlamıştı. Bu sistemin, üretim aşamasında şirkete ciddi bir katkı sağlaması bekleniyor.

Haziran ayında da Almanya’nın lider otomotiv markalarından olan Volkswagen (DE:VOWG_p) ile çalışmaya başlayan firma; son dönemde yaptığı atılımlarla dikkat çekiyor. Ancak tüm bunlara rağmen, ciddi manada bir boğa sezonunun gelmemesi, IOTA’da yaşanan bu teknik gelişmelerin fiyata olumlu yansımasını, en azından şimdilik engelliyor.

IOTA, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda Coin Market Cap verilerine göre, yüzde 4’lük bir artış yaşamayı başararak 0,48 dolardan işlem görüyor.

IOTA ve Ledger İş Birliği Yapıyor! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

IOTA ve Ledger İş Birliği Yapıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Vadelileri İçin Konulan 70 Milyon Dolarlık Sermaye Limiti, Tartışmalara Neden Oldu! Reuters Bitcoin ve Kriptolardaki Artış ve Düşüşü Bu Gelişmeye Bağladı Birleşik Arap Emirlikleri, 2019 Yılının İlk Yarısında ICO Regülasyonlarını Devreye Sokacak Binance mi Coinbase mi: En Çok Kullanıcıya Sahip Bitcoin Borsaları Kripto Para Piyasası Çok Sert Düşüş Yaşadı! Ethereum ve Litecoin Yine En Çok Kayıp Verenler Arasında İtalya’da Bitcoin devrimi: Visa ve American Express’ten daha çok tercih ediliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır