Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı
Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı

© Reuters.  Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı© Reuters. Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı

Şifreli mesajlaşma servisi Telgram, resmi olarak dünyanın en büyük ICO’sunu ilan etmeden önce, TON tokenlerini gizli olarak ikinci bir ico ile fonlayarak 850 milyon dolar topladı.

Verge, dört isimsiz kaynaktan özel raporları kaynak gösterdi. Pavel Durov’un platformunun akredite yatırımcıları, gizli olarak yapılan satışta toplanan 850 milyon doları ikiye katlamaya çalışıyor.

TON tokenlerinin satışı yapılmadan önce Telegram’ın alacağı yatırımın, toplamda 1.6 milyar doları bulması bekleniyor. Rakamlar, bu ICO’nun, USD değeri bakımından diğer tokenleri kolaylıkla yenebileceğini gösteriyor. Block.One’in 2017’den gelen 700 milyon dolarlık sonuç, yalnız bir saniye geçiriyor.

Telegram’ın sermayeye giden yolu, gittikçe yaygınlaşan kamuoyu profili nedeniyle zaten zorluklar yaşamıştı. ICO hakkında Ocak ayında yapılan resmi açıklamanın ardından, sosyal medyada sahte TON ICO’su versiyonları çıktı ve henüz mevcut olmayan tokenleri sahte şekilde satılarak yatırımcılardan yasadışı olarak para toplandı.

TON’un whitepaper’ı online olarak sızdırıldığında, ICO’nun özgünlüğüne ilişkin tartışmalara da belgeler üzerinde yer verildi. Durov ayrıca ICO ile bağlantılı bireysel dolandırıcılıklardan da haberdar edildi.

Bu arada, üçüncü sırada yer alan Tezos, geçtiğimiz haftalarda, platformu üzerindeki dokuz aylık çıkmazın yakında sona ereceğini ima etti. Kurucu Ortak Kathleen Breitman, 17-18 Şubat tarihleri ​​arasında düzenlenecek bir UCLA konferansında, muhtemel bir lansmanın olabileceğini bildirdi.

Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Telegram, TON için Gizli Olarak Ön Satış Başlattı ve 850 Milyon Dolar Topladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 10.000 Dolar Olacak Mı? Rusların Sadece %2’si Bitcoin’e Yatırım Yaptı! Bakkt ve Nasdaq Bitcoin’deki gidişatı değiştirmeye geliyor ABD 2025’te Blockchain İçin 41 Milyar Dolar Harcayacak Genç Bitcoin milyoneri: Bitcoin öldü, bazı altcoin’ler başarılı olacak Bugünün Kâr Lideri Holo’da Artış Devam Edecek Mi? HOT İçin Kritik Seviye Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır