Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

IOTA, BitPanda ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » IOTA, BitPanda ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı
IOTA, BitPanda ile Ortaklık Anlaşması İmzaladıIOTA, yaptığı açıklama ile BitPanda ile bir ortaklık anlaşması imzalandığını belirtti. Dünyanın önde gelen borsalarından birisi olan BitPanda, ayrıca bu anlaşma sonrası IOTA Hub’ı tamamen ürün bazında destekleyecek ilk firmalardan birisi olacak.

IOTA Hub, aynı zamanda hem borsalar ve hem de geliştiricilere yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu özellik sayesinde IOTA veri tabanının karmaşık ifadeleri, hemen her kodlayıcının ve geliştiricinin anlayabileceği sadeliğe bürünecek.

IOTA vakfının mühendislik ve gelişim işlerinden sorumlu birim şefi Edward Greve de, yaptığı açıklamada IOTA Hub’ın ana amacının açık kaynak kodlu projelere bir standardizasyon getirmek olduğunu vurguladı. Greve, bu sayede IOTA’nın tüm hizmet sağlayıcıları ile olan iletişimini ve işlerini daha basitleştirmek ve efektif kılmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Greve, aynı zamanda gerek kendisinin ve ekibin, gerekse de IOTA topluluğunun genel manada BitPanda ile yapılan bu anlaşmadan ve doğan birliktelikten ötürü mutlu olduğunu belirtti. BitPanda ekibinin son derece profesyonel ve işinde uzman kişilerden oluştuğunu belirten başarılı yönetici, böylesi bir partnere sahip olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi ve BitPanda ekibinin işini çok ciddiye alıp saygı duyduğunu da sözlerine ekledi.

Greve, şu ifadeleri kullandı:

”BitPanda ekibi, IOTA Hub’ın entegrasyonu için açıkçası bizden pek de fazla bir destek almadı ve tek başlarına bu işi halletti. Biz de, bunun IOTA Hub’ın ne kadar kullanıma hazır bir proje olduğu yönünden elimize gelmiş bir veri olarak görmeyi seçtik ve mutlu olduk.”

IOTA, BitPanda ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

IOTA, BitPanda ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İran Merkez Bankası Yeni Karar Alabilir! Litecoin 12% oranında yükseldi Bitcoin Cash Yüzde 40 Sıçradı, Bitcoin 4.000 Doların Üzerinde: Piyasada Son Durum XRP, ETH Kripto Piyasasında Panik Havası Devam Ediyor – Toplam Piyasa Hacmi 200 Milyarın Altına İndi Assange’ın tutuklanması sonrası WikiLeaks’in Bitcoin bağışları sıçradı Evi silahla basılan Bitcoin milyoneri balkondan atladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır