Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Ethereum’a ”KIYAK” mı geçiyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Ethereum’a ”KIYAK” mı geçiyor?
Coinbase Ethereum’a ”KIYAK” mı geçiyor?

© Reuters.  © Reuters.

Coinbase Ethereum’a kıyak geçiyor iddiaları gündemde. Peki bunu düşündüren ne? Yazımızda bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız. Bitcoin Danışmanlık kurucusu Pierre Rochard, aldığı bir e-maili “Ethereum pompası maili”olarak yorumlayınca Amerikan borsa devi Coinbase’a çağrıda bulundu.

Rochard e-mailin ekran görüntüsünü paylaşırken, e-mail için herhangi bir açıklama ya da yalanlama gelmediğini fakat yalnızca Ethereum hakkında pozitif bir tasvir yaptığını belirtti.

Kripto endüstrisinin büyük bir temizlik yapabileceğini de sözlerine ekleyen Rochard şunları söyledi:

“Coinbase’dan gelen bu ETH pompası Ethereum hakkında yalnızca pozitif değerlendirmelerde bulunuyor. Sıfır uyarı, sıfır açıklama ya da yalanlama. Yalnızca fiyatlarla bağlantı. Bu spekülatörler için sorumsuzca bir yol. Kripto endüstrisinin büyük bir temizliğe ihtiyacı var.”

Bu arada içeriğinde sadece Ethereum’un özellikleri ve faydalarına değinilen e-mail, diğer kripto kullanıcılarınca Coinbase’ın bir market stratejisi olarak algılandı. Borsa’nın platformunda listelenen ürünün(Ethereum) desteklenmesi olarak düşünülen mail için bir kullanıcı aşağıdaki yorumu yaptı:

“Finansal ürünlerinin reklamını yapan tech şirketlerinin açıklama yapma zorunlulukları yoktur ya da çok azdır.”

Rochard aynı zamanda Coinbase’ın kullanıcılarının şifre çözmesiyle ve “dapps” kavramıyla ilgilenmediği fikrinde. Bunun yerine borsanın “perakendeci çantacılar üzerinde ETH baskı satışı”’na odaklanmış olduğunu düşünüyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un Bitcoin’den fazla Ethereum’a sahip olduğuna değinen Rochard, Armstrong’un varlığının şirkete değil kendine ait olduğunu söyledi.

Email’deki bir vurguya değinen Rochard, emailin aksine Ethereum’un uygulamalar için kullanıldığında ölçeklendirme başarısının düştüğünü söylüyor:

“Uygulamalarınızı yönetmesi için büyük bir şirkete ödeme yapmak yerine, Ethereum onları dünya genelinde binlerce bilgisayar üzerinde sergilemenizi sağlıyor”.

1-Pek çok büyük şirkete multicloud yerleştirme stratejisine sahip olmak için ödeme yapabilirsiniz.

2-Uygulamalarınız için Ethereum kullanmak daha pahalı ve daha az ölçeklendirilebilir.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Ethereum’a ”KIYAK” mı geçiyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Kripto Para Borsası Bitpoint, Genişlemeye Devam Ediyor – Sırada Panama ve Latin Amerika Var XRP Dalgaboyu Kripto Geçişi Nasıl Satın Alabilirim? Deneyimli yatırımcıdan GBTC’ye dayanan 6000$ uyarısı Tarihte Bugün: Bitcoin 19.900 Dolar İle Rekor Seviyede Coinbase CEO’sunun Paylaştığı Video, Bitcoin ve Bitcoin Cash ‘Fanatiklerini’ Karşı Karşıya Getirdi Bitcoin Cash (BCH) Bir Aydan Daha Az Bir Sürede %130 Değer Kazandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır