Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İngiltere’nin En Eski Kripto Para Borsası Ekibini Küçültmeye Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » İngiltere’nin En Eski Kripto Para Borsası Ekibini Küçültmeye Başladı
İngiltere’nin En Eski Kripto Para Borsası Ekibini Küçültmeye BaşladıCointelegraph ve Financial News gibi kaynaklara göre İngiltere’nin en köklü kripto para borsalarından olan Coinfloor, çalışanlarının ciddi bir kısmını işten çıkarmaya başladı.

2013 yılında Londra’da kurulan Coinfloor adlı kripto para borsası, bu alanda Birleşik Krallık’ın en eski borsası olarak gösteriliyor. Coinfloor bireysel yatırımcılardan ziyade başlıca kurumsal ve uzman yatırımcılara hitap eden bir platform. Coinmarketcap verilerine göre borsanın günlük ticaret hacmi yaklaşık 1 milyon dolar civarında.

Financial Times‘a konu hakkında demeçler veren iki kişiye göre Coinfloor, bünyesindeki yaklaşık 40 kişilik ekibin ciddi bir kısmını işten çıkarmaya başladı. Borsanın CEO’su olan Obi Nwosu, Financial News’a verdiği röportajda Coinfloor’un “piyasa genelindeki ticaret hacminde ciddi bir değişim” yaşadığını söyledi ve şöyle ekledi:

“Coinfloor olarak şu anda piyasada ön plana çıkan özelliklerimizi geliştirmek ve müşterilere daha iyi bir hizmet sunabilmek için yeniden yapılanma sürecine giriyoruz. Bu yapılanma sürecinde ekibimizde de bazı değişiklikler yapılıyor.”

Nwosu, Financlai News’a verdiği röportajda borsanın son bir sene içerisindeki performansı hakkında da konuştu. Nwosu tarafından yapılan açıklamalara göre Birleşik Krallık’ın en eski kripto para borsası olan Coinfloor, son bir yıl içerisinde 1 milyar dolar değerinde Bitcoin ticaretinin aracılığıı yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda yine kripto para borsalarından olan Kraken‘ın Kanada’daki ekibini küçültme kararı aldığına dair haberler vardı. Ancak Kraken bu yönde çıkan haberler hakkında açıklama yaparak böyle bir durum olmadığını belirtti.

İngiltere’nin En Eski Kripto Para Borsası Ekibini Küçültmeye Başladı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İngiltere’nin En Eski Kripto Para Borsası Ekibini Küçültmeye Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Craig Wright: Bitcoin, Bir Kripto Para Değil Yeni Zelanda Hükümetinin Bitcoin Firmasına Yaptığı 315.000 Dolarlık Destek, Eleştirilere Neden Oldu Peter Brandt’in Bitcoin fiyatı için kötü haberleri var JPMorgan, ETH Blockchain üzerindeki ödeme mekanizmasını geliştirmeye devam ediyor İddia: QuadrigaCX, Kanada’nın Finansal Regülatörü Tarafından Denetlenmiyordu! 24 Saatte Yüzde 14 Kayıp Yaşayan Kripto Para Hangisi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır