Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Huobi, 4 Farklı Stabil Kripto Para Arasında Geçiş Sağlama İmkanı Sunacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Huobi, 4 Farklı Stabil Kripto Para Arasında Geçiş Sağlama İmkanı Sunacak
Huobi, 4 Farklı Stabil Kripto Para Arasında Geçiş Sağlama İmkanı Sunacak

2/2


2/2


Geçtiğimiz günlerde yaşanan Tether krizinin ardından 4 farklı stabil kripto parayı listeleyen Huobi’den konuyla ilgili bir hamle daha geldi. Singapur merkezli borsadan yapılan açıklamaya göre, PAX, True USD, USDC ve GUSD isimli stabil kripto paralar arasında geçiş sağlanmasına yönelik yapılan çalışmalar tamamlandı ve bu özellik müşterilere açıldı.


İlgili haber:
Dünyanın En Büyük Borsalarından Huobi, Dört Adet Dolar Endeksli Stabil Koin Listeledi!

HUSD adı verilen protokol sayesinde, sürecin nasıl işleyeceğini açıklayan borsa yöneticisi Robin Zhu, şöyle konuştu:

”Diyelim ki hesabınıza 10 PAX yatırdınız. Bundan dolayı hesabınıza 10 HUSD transfer edilecek. Daha sonra trading işleminin ardından paranızı GUSD formatında almak istediniz diyelim. Bu işleminiz ise daha sonra GUSD formatında tamamlanacak. Böylelikle, stabil kripto paralar arasında geçiş sağlanması mümkün olmuş olacak.”

Müşterinin geri çekmek isteyeceği stabil kripto para miktarının dönem dönem havuzdaki miktarı karşılamaması durumunda ise, borsanın havuza stabil kripto parayı çekeceği ve müşterileri mağdur etmeyeceği de açıklandı.

Bu yeni sistemin merkezinde yer alan HUSD’nin ise, 22 Ekim’den itibaren USDT, BTC ve ETH’ye karşı listeleneceği ve işlem göreceği kaydedildi.

Borsa, bu tarz bir hamle yapılmasının sebebinin ise, şu anda işlem hacmine göre en büyük stabil kripto para olan Tether’de yaşanan sorunlar ve sıkıntılar olduğunu açıkladı.

Bu yazının kaleme alındığı dakikalardaki günlük işlem hacmi 416 milyon dolar seviyelerini bulan Huobi, işlem hacimleri baz alındığında ise dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası konumunda yer alıyor.

Huobi, 4 Farklı Stabil Kripto Para Arasında Geçiş Sağlama İmkanı Sunacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Huobi, 4 Farklı Stabil Kripto Para Arasında Geçiş Sağlama İmkanı Sunacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin yatırımcıları dikkat: Uzmanlara göre 3 bin doların altı görülebilir! Araştırma: DLT Teknolojisi, ABD Hisse Senedi Piyasalarında İş Yapabilecek Kapasitede Bitcoin, CME’de 10.000 Doları Aştı! Bitcoin devi Bitmain, madencilik operasyonlarını bir bir durduruyor ShapeShift Borsası, Kripto Para Yatırımcılarına Özel Altı Bölümlük Dizi Serisini Tanıttı! Bitcoin Artarsa, Yatırımcısını Bayram Ettirecek Alt’lar Belli Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır