Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hublot Sonunda Çok Merak Edilen Bitcoin Saatini Tanıttı ve Fiyatını Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hublot Sonunda Çok Merak Edilen Bitcoin Saatini Tanıttı ve Fiyatını Açıkladı
Hublot Sonunda Çok Merak Edilen Bitcoin Saatini Tanıttı ve Fiyatını AçıkladıLVMH grubunun sahip olduğu dünya devi İsviçre saat markası Hublot, bir süredir Bitcoin‘in 10. yılına özel üretmeyi planladığı özel saati ile gündeme gelmekteydi.  Hublot, 19 Eylül tarihinde yaptığı resmi bir açıklama ile yeni saati Big Bang Blockchain‘i duyurmuş ancak saatin detaylı fotoğraflarını veya videosunu yayınlamamıştı. Fiyat bilgisi de saatin bilinmeyen özelliklerinden bir tanesi olarak öne çıkmaktaydı.

Saat özel üretim olmasından dolayı sadece 210 adet üretildi ve sınırlı sayı 210’un sembolize ettiği şey ise Bitcoin arzının asla 21 milyonu aşmayacak olması.  Bloomberg kaynağının 6 Kasım tarihli haberine göre ise, Hublot’un CEO’su Ricardo Guadalupe saatin 25.000 dolar değerinde Bitcoin (mevcut Bitcoin değerine göre) ile satın alınabileceğini duyurdu.  Bunun yanı sıra firma saatin daha fazla detayını gösteren bir videoyu da kendi resmi Twitter adresinden yayınladı ve bekleyenleri daha da heyecanlandırdı.

Hublot’un saat için attığı tweet içerisindeki açıklamalarda ise Bitcoin’e övgüler yer almakta:

”Bütün dijital varlıkların en ikonik olanı Bitcoin gibi değerli ve nadir olan yeni BigBangP2P, bu çığır açan yeniliğin 10. yıl dönümünü anmak adına üretildi […]”

Hublot Sonunda Çok Merak Edilen Bitcoin Saatini Tanıttı ve Fiyatını Açıkladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hublot Sonunda Çok Merak Edilen Bitcoin Saatini Tanıttı ve Fiyatını Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tron CEO’su Justin Sun’dan 4.5 Milyon Dolarlık Yemekle İlgili Yeni Açıklamalar Bitfinex Tokeni, Performansı ile Parmak Isırtıyor Stellar ve Ripple arasındaki rekabet göründüğü gibi olmayabilir Pompliano: Bitcoin, zirveden %85 indirimle taban oluşturacak Yükselişin liderliğini altcoinler alıyor – Görünüm pozitif Darknet’te Yakalanan BTC’ler 110 Ülkenin İlgisini Çekti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır