Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek
Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek

2/2


2/2

Hublot Bitcoin’in 10. yıl şerefine özel saat üretecek ve bu ürettiği saatlerin satışında sadece Bitcoin kabul edecek. Haberimizin detaylarına hep beraber bakalım.

Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Saat Üretiyor

İsviçre merkezli lüks saat markası Hublot Bitcoin‘in 10. yıl dönümünü için özel baskı ve sınırlı sayıda saat üretecek. Saatin ismi Big Bang olacak. Bu özel tasarım için şimdiden ön siparişler başladı bile.

Hublot Ödeme İçin Sadece Bitcoin Kabul Edecekİsviçreli lüks saat üreticisi Hublot, Bitcoin’in 10. yıl dönümünü anmak için OS Limited şirketi ile beraber özel tasarım bir saat yapacaklarını açıkladı.

Tamamen el yapımı ve sınırlı sayıda üretilecek bu modelin ismi, ‘Big Bang’ olacak. Tasarım konseptinin tamamen kripto ruhunu yansıtan bir şekilde olacağı ve Bitcoin meraklılarının yoğun ilgi gösterdiği de aldığımız haberler arasında.

Saat, 25.000 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Ancak ödeme sadece Bitcoin olarak kabul ediliyor. Ayrıca saatin sembolik bir anlamı da var. Şimdiye kadar 21 milyon Bitcoin üretildi. Saatte buna atıfta bulunarak sadece 210 adet üretilecek. Yani bu saate ulaşmak isteyenlerin ellerini hızlı tutmaları gerekiyor.


Bu Üretilen İlk Bitcoin Saati DeğilHublot üreteceği bu saatle gündemi meşgul etsede, aslında bu saat şimdiye kadar üretilen ilk Bitcoin saati değil. Bitcoin temalı bir saat istiyorsanız illa Hublot’un 25 in dolarlık saatini almak zorunda değilsiniz. 2014 yılında üretilen ve 800 dolarlık fiyatıyla Hublot’tan neredeyse 30 kat daha ucuz olan Cryptomatic marka saate de bir göz atabilirsiniz.


Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hublot Bitcoin’in 10. Yıl Şerefine Ürettiği Saatler İçin Sadece BTC Kabul Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’dan “Coinbase’e rüşvet” iddiasına yanıt Kripto Para Borsası Coincheck, Üçüncü Çeyrekte 5 Milyon Doların Üzerinde Zarar Etti Tanzanya’da Bakan Yardımcısı: Akademisyenleri Blockchain’i Araştırmaya Davet Ediyorum Bitcoin, Dünyanın En Büyük Canlı Yayın Platformu Twitch’e Geri Döndü! Bitcoin Bahsi 1 Milyon Dolara Patladı İşte Türklerin en çok yatırım yaptığı kripto para birimleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır