Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Analiz: Bitcoin (BTC) Bir Daha 6200$ Doları Görmeyecek Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Analiz: Bitcoin (BTC) Bir Daha 6200$ Doları Görmeyecek Mi?
Analiz: Bitcoin (BTC) Bir Daha 6200$ Doları Görmeyecek Mi?


Bitcoin (BTC) bir daha 6200$ dolardan Bitcoin görmeyecek miyiz? Bütün kripto-para yatırımcıları

tarafından en çok merak edilen soru. Biz yatırımcılar olarak Bitcoin’ i malesef bu fiyattan bir daha alamayacağız. Neden Mi? İşte nedeni…

Bitcoin (BTC) Bir Daha 6200$ Görür Mü…Son 6 aydır Bitcoin(BTC) bir daha 6200$ doları neden görmeyeceğini belki defalarca duydum. Bunun çeşitli nedenleri söz konusu. Ancak bu kadar farklı değişkenlerle birlikte ben size neden Bitcoin’ ni tekrar 6200 $ dolardan görmeyeceğimizin bir teknik analizini yapmaya başlayalım.

Teknik Analiz


Kırık Üçgen

Yukarıdaki tablodan Bitcoin’ nin tarihinin en kötü çakılmasını yaşamış olduğunu çok rahatlıkla anlaya biliyoruzdur. Ancak Bitcoin son altı aydır sıkışıp kaldığı yerden üçgeni kırdığını görmekteyiz. Bu yüzden Bitcoin(BTC) bir daha 6200$ seviyelerini görmesi teknik olarak zor görünmekte.

Bugün Bitcoin şaşırtıcı bir şekilde 6200 $’ dan 7798 $’ a fırladı ve beklendiği gibi de yükselişin ardından yine düştü ve 6700 $ – 6900 $ seviyelerinde neredeyse sabitlendi. Diğer yandan, Bitcoin’ in ayı üçgenini kırdığını açıkça görebiliyoruz. Artık bundan sonra Bitcoin iddialı ve daha çarpıcı bir tarih yazmaya hazır olduğunu ifade edebiliriz.

Daha Yüksek Seviyelerin Tabanı

Bitcoin en alt seviyelerdeyken taban olarak 5800 $ civarlarındaydı ve bir sonraki alt seviyelerde ise taban 6000 $ oldu. Sonrasında üçgen kırılmadan önce Bitcoin 6200 $ dolardan daha yüksek seviyelere ulaştı ve tam enerjisiyle üçgeni kırdı. İşte bu daha yükseklerin tabanı ve bu Bitcoin rallisi için daha başlangıç. Bütün bunlar bir sonraki aşamanın boğa piyasası olduğunun yükselen adımları.

Hepimiz biliyoruz ki, kripto-para piyasasında yatırımcı olarak bazı büyük oyuncalar var. Bunlar fiyatları bazen çok şişiriyor bazen de damping yapıyor yani aşırı ve beklenmedik bir şekilde fiyat düşürüyorlar. Bunu yaparken de bütün sahip oldukları parayı bu oyunda cömertçe kullanmaktan çekinmiyorlar. Bütün bu piyasa hareketlenmeleri sonucu bu büyük oyuncular Bitcoin’ den astronomik paralar kaldırdılar. Şuan kripto para borsasında Bitcoin fiyatı çok düşük. Tam da büyük yatırımcıların istediği gibi. Bu büyük oyuncular satın alabildikleri kadar Bitcoin satın almaya çalışıyorlar.

Piyasa ile ilgili bütün bunlar sadece benim kişisel düşüncelerim.

Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi lütfen bana bildirin. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle.

Bitcoin Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Analiz: Bitcoin (BTC) Bir Daha 6200$ Doları Görmeyecek Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alman Maliye Bakanı: ‘Kripto Paralar İtibari Paraların Yerini Tutamazlar’ Huobi Global’in ABD Tabanlı Stratejik Ortağı HBUS, Huobi İsmini Aldı Ripple yatırımcılarını üzecek açıklama: Alır almaz satıyoruz Kripto Para Borsaları Arasındaki Rekabet Artıyor! Kripto – Kripto Borsaları Üstün Durumda Charlie Lee: Litecoin Bin Dolar Olacak Sandım Bitcoin (BTC) Fiyatında 6 Ay Sonra Bir İlk!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır