Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Boğası Tim Draper: Kripto Piyasa Hacmi 15 Yılda 80 Trilyon Dolar Olacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Boğası Tim Draper: Kripto Piyasa Hacmi 15 Yılda 80 Trilyon Dolar Olacak!
Bitcoin Boğası Tim Draper: Kripto Piyasa Hacmi 15 Yılda 80 Trilyon Dolar Olacak!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin‘in en ünlü boğalarından olan Tim Draper, bütün kripto para birimlerinin toplam piyasa hacminin önümüzdeki 15 yıl içerisinde dört yüz kat artacağını iddia etti.

Kripto para piyasasının mevcut durumunu internetin ilk günlerine benzeten Draper, bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatlarının daha fazla yükselmek için önce düşmesi gerektiği uyarısında bulundu. Milyarder teknoloji yatırımcısı Singapur’da düzenlenen bir zirveye video linki ile katılarak yaptığı konuşmasında, umut verici açıklamalarda bulundu.

”İnternet de aynı şekilde başladı, büyük dalgalar şeklinde geldi ve daha sonra biraz çöker gibi oldu, ve daha sonra sıradaki dalga konsantre ama çok daha büyük şekilde gerçekleşti, ve ben aynı şeyin burası için (kripto para piyasası) de geçerli olacağına inanıyorum.”

Yüksek Cahillik Seviyeleri
Deal Street Asia kaynağının aktardığına göre, Draper şu an bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin geçtiğimiz senenin Aralık ayından sonra aşırı derecede düşüş yaşamasının temel sebebi olarak da yüksek cahilliği ve bilgisizliği öne sürüyor. Draper’a göre insanlar kripto para birimlerine alıştıkça, çeşitli milyar dolarlık endüstriler de evrim geçirmeye başlıyor. Ancak Draper’a göre internetin getirdiği değişim ile blockchain teknolojisinin getireceği beklenen değişim arasında bir temel fark olacak:

”İnternet 10 – 100 milyar dolarlık piyasa değerine sahip endüstrilerin peşine düştü, kripto para birimleri ise trilyon dolarlık piyasa hacmine sahip endüstrilerin peşinde – bunlar finans, sağlık ve sigorta, bankacılık ve yatırım bankacılığı ve hükümetlerden oluşuyor.”

Bitcoin Boğası Tim Draper: Kripto Piyasa Hacmi 15 Yılda 80 Trilyon Dolar Olacak! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Boğası Tim Draper: Kripto Piyasa Hacmi 15 Yılda 80 Trilyon Dolar Olacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun: Ethereum Geliştiricileri Tron Ağına Geçiş Yapmalı 2019 boğa koşusunda beklenen kripto para hareketleri Charlie Lee: Litecoin Bin Dolar Olacak Sandım Burundi’de Kripto Paralara Yasak Geldi Siz uyurken, bir cihaz sizin için kripto para üretsin ister misiniz? Bu çözüm tam size göre: Coinmine One CME Başkanına Göre Bitcoin’in Sonlu Arzı Bir Sorun

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır