Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKCoin 5 Yeni Kripto Para Listemelesi İle Büyümeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKCoin 5 Yeni Kripto Para Listemelesi İle Büyümeye Devam Ediyor
OKCoin 5 Yeni Kripto Para Listemelesi İle Büyümeye Devam EdiyorÜnlü kripto para borsası OkCoin, trade hizmetlerinin Amerika’da yaymaya devam ediyor. Borsa, son olarak 20 adet ABD eyaletinde daha hizmet vermeye başladı. Şirket tarafından yaklaşık 1 hafta önce yapılan yazı açıklamada, OKCoin’in Alaska, Arizona, Colorado, Idaho, Illinois, Indiana, Kansas, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Missouri, Montana, Nevada, New Jersey, Tennessee, Texas, Utah ve Wisconsin eyaletlerinde hizmet vereceği bildirilmiş ve gelişmelerin devam edeceği vurgulanmıştı.

Haberin üzerinden tam 1 hafta sonra ise, OKCoin ABD platformlarına beş yeni kripto para listelemesi yaptığını duyurdu. Cardano, Ripple, Stellar Lumens, 0x, Zcash gibi önemli kripto para birimleri artık OKCoin tarafından ABD vatandaşlarının kullanımına açık hale getirilecek. Firma söz konusu ABD genişlemesini yaklaşık bir kaç ay önce Kaliforniya’dan başlayarak buralara kadar getirdi.

Borsa beş kripto para biriminin ilk olarak Bitcoin, Ether ve ABD doları paritelerine sahip olacağını belirtti. Ancak itibari para ile olan alım-satım işlemleri ilk olarak sadece Kaliforniya vatandaşlarına açık olacak. Kripto – kripto işlemleri ise Kaliforniya’nın yanı sıra yukarıda belirtilen 20 eyalet içerisinde de kullanıma sunulmakta.

OKCoin ABD CEO’su Tim Buyn, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

”Bu beş yeni kripto para birimini ve onları kullanan yeni toplulukları ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Platformumuz kullanışlılık, değer ve uygulanabilir kullanım alanları sunan tokenleri getirmeye devam edecektir.”

OKCoin 5 Yeni Kripto Para Listemelesi İle Büyümeye Devam Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKCoin 5 Yeni Kripto Para Listemelesi İle Büyümeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’dan Üç Yeni Kripto Paraya Destek CNBC analistine göre gümüşteki ralli, Bitcoin’deki endişeden kaynaklanıyor Tron, BitTorrent Satışına Rağmen Hala Toparlanamadı! Max Keiser: 28 Bin Dolar Halen Mümkün XRP Likidite Endeksi Son 9 milyonu geçerek ATH’sini geride bıraktı Bitcoin Volatilitesi Tekrar Dibe Vurdu: Peki Bu Neyin Göstergesi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır