Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hindistan Hükümeti ”Katı Şartlar” İle Kripto Paraları Yasallaştırabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hindistan Hükümeti ”Katı Şartlar” İle Kripto Paraları Yasallaştırabilir!
Hindistan Hükümeti ”Katı Şartlar” İle Kripto Paraları Yasallaştırabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Hindistan hükümetinden bir komite yetkilisinin açıklamasına dayandırılan New İndian Expres adlı haber kaynağında ”kripto paralar ile ilgili olarak iki komite toplantısını düzenledik bile, bu toplantı ile birlikte kripto paraların düzenlenmesi ve Hindistan hükümeti tarafından yasallaştırılması için nasıl adımlar atılabilecek olduğu konuşuldu.” ifadeleri kullanıldı. Aynı kaynak, kripto paraların ülke genelinde yasallaştırılması için belirli bir süreye ihtiyaç olduğunu ve bu sürenin çok uzun sürmeyebilecek olduğunu açıklayarak, kripto paraların ülkede çok ağır ve katı şartlar ile yasallaştırılabilir olabileceğini açıkladı.

Tepkiler ağır olacak!
Hindistan hükümetine eğer katı ve ağır şartlar altında kripto paraları yasallaştırırsa tepkilerin çok ağır olacağı biliniyor. Vatandaşlar, hükümetin önce ekonomik koşulları iyileştirmesini, 700 milyondan daha fazla evde tuvalet olmama sorununu çözmesini ve en son aşamada kripto paralar ile ilgili düzenlemelerin yapılabilecek olduğunu ifade ediyorlar. Hindistan hükümetinin yöneticileri ise kripto paralara asla özgür bir ortam sunmayacaklarını ve hep ceza, kısıtlama ve benzer katı yönetimi kripto paralar için tercih edecek olduklarını her açıklamasında farklı ifadelerle belirtmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hindistan Hükümeti ”Katı Şartlar” İle Kripto Paraları Yasallaştırabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Cloud’a Eklenen Altcoin Yükselmeye Devam Ediyor Bitcoin’de net uzun pozisyonlar sıçradı: İyiye işaret değil İran Siber Güvenlik Otoritesi, Coinhive ”Crpytojacking” Yazılımdan En Çok Etkilenen Ülkeleri Açıkladı Kripto Paralar Umut Vaad Ediyor EOS Yeni dApps İle Ethereum Tokenlerini Kendine Işınladı Bitcoin Yükseliyor, Avrupa Birliği Kripto Borsalar İçin Birtakım Kurallar Getirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır