Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hangi Kripto Paranın Yolu Açık: Stellar, IOTA ve Tron Haber Analiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hangi Kripto Paranın Yolu Açık: Stellar, IOTA ve Tron Haber Analiz
Hangi Kripto Paranın Yolu Açık: Stellar, IOTA ve Tron Haber Analiz


Hangi kripto paranın yolu açık: Stellar, IOTA ve TRon göz kırpıyor. Alt kripto paralardaki toplanma, yükselme eğilimine işaret. Bu da temel alım baskısının gücünü gösterir. Bu nedenle, her düşüşle birlikte, tecrübeli yatırımcılar en yakın desteğin altında stop koyarak alım fırsatı bulabilirler.


Hangi Kripto Paranın Yolu Açık: Stellar, IOTA ve TronStellar Lumens Fiyat Analizi

Haftalık olarak Stellar Lumens %8 oranında arttı. En önemlisi, fiyat yükselişi için momentumun az olması ve fiyatın, 0.25 $’a üzerine gelmesi. Küçük bir direnç seviyesi olan bu seviyede boğa koşusu tetiklenebilir.

Devam edersek, dünkü doji, son XLM yatırım planımızın geçerli olduğunu gösteriyor. 0.25 $ üzerinde kazanç elde edene kadar bekleyebiliriz.

Benzer şekilde, 0.20 $’ın altına inişler, piyasanın daha da kötüleşmesi ile XLM fiyatı 0.08 $’a kadar düşebilir.

IOTA Fiyat AnaliziFiyatlar IOTA‘da olduğu gibi konsolide olduğu sürece, ayı görünümünü koruyoruz. Boğaların yeteri kadar momentum oluşturma ve 11 Ekim’deki kayıpları tersine çevirmedeki başarısızlığı nedeni ile fiyat hareketlenmesinin olmaması bu görünümü destekliyor.

Teknik olarak, bu IOTA için düşüş eğilimini gösteriyor. Ancak bu yılki kayıpları dikkate aldığımızda, ayı eğiliminin sonunu işaret eden çok önemli bir an olabilir. Bu nedenle, küçük direnç trend çizgisinin üzerindeki kazançlar ve 11 Ekimdeki 0.60 $ seviyesini görene kadar nötral kalmalıyız.

Tron Fiyat AnaliziKumar uygulaması olan TronBet’in lansmanı ile TRX günlük hacmi ilk defa Ethereum’u gölgede bıraktı. NewsBTC’e göre, oyun Tron blokzincirinde çalışıyor. Yoğun talep nedeniyle, oyunlardan kaynaklanan TRX işlemleri 10,000 kere oynandıktan sonra 500,000’e ulaştı. Tron’un 2,000 TPS’lik yüksek hızı nedeniyle herhangi bir çökme olmaması da çok heyecanlandırıcı.

Grafikten, temkinli yatırımcıların TRX’i spot fiyatlardan alım yapmasını öneriyoruz. Çünkü fiyat aşağılara doğru yavaşça iniyor.

Alternatif olarak, bir başka zararla sonuçlanabilecek riskli rota, Eylüldeki yüksek değerlerin üstüne veya 3 sentin üzerine fiyat çıktığında alım yapmaktır. 2 sent’in altındaki düşüşler bu projeksiyonu boşa çıkarırken, ilk hedef 4 sent olarak belirlenebilir. TRX takipte kalmanızda fayda var.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hangi Kripto Paranın Yolu Açık: Stellar, IOTA ve Tron Haber Analiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Londra’da Açılan Bu Barın Müşterileri Bitcoin ile Ödeme Yapabilecekler Son 5 yılda kripto sektöründeki ilk 10 kripto para çok değişti! İşte liste: Ünlü analist: ”Bitcoin ayısı öldü! BTC 100 bin dolara ulaşacak.” Ethereum 2% artışla 311,71 seviyesinin üzerine çıktı Bir Bitcoin Yardım Projesi Venezuela Vatandaşlarına 1 Milyon Dolar Toplamayı Hedefliyor! Ünlü şirketten inanılmaz Bitcoin ve altcoin tahmini: 100 bin dolar geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır