Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Güney Koreli Kripto Para Borsası Yöneticileri, Listelemeler İçin Rüşvet Almakla Suçlanmakta

Ana Sayfa » GÜNCEL » Güney Koreli Kripto Para Borsası Yöneticileri, Listelemeler İçin Rüşvet Almakla Suçlanmakta
Güney Koreli Kripto Para Borsası Yöneticileri, Listelemeler İçin Rüşvet Almakla SuçlanmaktaCoinnest isimli Güne Kore merkezli kripto para borsası yetkililerinin başı şu sıralar yetkililer ile dertte. Seul Güney Bölgesi Savcılık Ofisi iki Coinnest kripto para borsası yetkilisinin hakkında, kripto para listelemesi yapmak için rüşvet aldıkları suçlaması ile soruşturma başlattı. Yerel medyada çıkan haberlere göre iki yetkili şimdiye kadar çoğunlukla BTC olmak üzere 890 bin doların üzerinde rüşvet almış.

Coinnest Yetkililerine Rüşvet Şoku
Korea IT Times kaynağının geçen hafta yayınladığı habere göre, Seul Güney Bölgesi Savcılık ofisine bağlı finansal soruşturma bölümünü, Coinnest borsasının CEO ve COO’su hakkında soruşturma başlattı.

CEO Kim Ik-hwan ve COO Cho, kendi kripto para birimini Coinnest borsasında listeletmek isteyen bir firmanın CEO’sundan rüşvet almış.Yerel medyada çıkan haberlerde kripto para biriminin adı verilmedi ve isim olarak ”S Koin” ibaresi yer aldı. Soruşturma sadece Coinnest ile sınırlı kalmadı ve ”S Koin CEO’su hakkında da rüşvet vermek suçundan soruşturma başlatıldı.”

”Coinnest CEO’su Kim ve COO’su Cho, bu yılın Şubat ayının başlarında, S Koin’i listeleme konusunda kolaylık sağlamak karşılığında 890 bin dolar değerinde Bitcoin ve S Koin rüşvet aldı.”

Haber kaynağının belirttiğine göre ikili Şubat ayının 5. ve 6. gününde piyasa değeri 771.270 dolar olan 110 Bitcoin almış. Savcılık açıklamalarında borsanın S Koin’i herhangi bir teknolojik alt yapı araştırması vb. gereklilikler yerine getirilmeden listelediğini ve konu ile ilgili yazışmaların tespit edildiğini de ifade etti.

Güney Koreli Kripto Para Borsası Yöneticileri, Listelemeler İçin Rüşvet Almakla Suçlanmakta isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Güney Koreli Kripto Para Borsası Yöneticileri, Listelemeler İçin Rüşvet Almakla Suçlanmakta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 10% oranında yükseldi Blockchain Tabanlı Droneler, Suyun Kirlilik Seviyesini Ölçmek İçin Kullanılmakta Ünlü Yatırımcı, Bitcoin Stoklayın Diyor Bitcoin’de sakız parası ile 450,000,000 dolarlık transfer Bitcoin’e 2008 örneği: Krizde satanlar büyük fırsat kaçırdı UBS analistinin ürküten Bitcoin tahmini: 22 yıl sürebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır