Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Güney Kore Borsaları, Hızla Dünyaya Açılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Güney Kore Borsaları, Hızla Dünyaya Açılıyor
Güney Kore Borsaları, Hızla Dünyaya AçılıyorGüney Kore’nin en büyük üç borsası, şu anda okyanus ötesine açılmanın planlarını yapıyor ve bu gelişmeler, Güney Kore kripto para ortamında ciddi bir şekilde takdir görüyor.

Ülkenin en önde gelen kripto para borsalarından ve şirketlerinden olan Upbit Singapur’da bir kripto para borsası açarken bu borsada 156 kripto para ve 221 trading paritesi bulunması, müşteriler açısından opsiyon çeşitliliği yaratması sebebi ile, büyük sevinçle karşılandı.

Ülkede bir diğer lider kripto para borsası lan Bithumb da, Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamen regüle edilmiş bir senet tokeni borsası açmanın planlarını yapıyor. Bu durum da, Bithumb tarafından yapılan büyük bir atılım olarak göze çarparken; borsanın Series One isimli firmaya yatırım yaparak bu süreci birlikte götürmek istediği de gelen haberler arasında.

Yine, Güney Kore’nin en büyük borsalarından birisi olan Coinone da, sadece kripto paraların trade edilebileceği bir CGEX Borsasını açtı. Şirketten yapılan açıklama göre, Bitcoin ile ilgili trading paritelerinin yer alacağı platforma ilginin büyük olması bekleniyor.

Bu borsanın yer alacağı lokasyon olarak ise, kendini Blockchain adası olarak tanıtan Malta’nın seçildiğini açıklayan yetkililer, açılış sürecine özel olarak bir aylık bir süre boyunca, piyasa yapıcı işlemlerden herhangi bir komisyon alınmayacağını ifade etti.

Son dönemde yakaladığı çıkış ile adından söz ettiren Güney Kore merkezli borsalar, dünyaya açılarak yeni dönemde çok daha güçlü olmak istiyor.

Güney Kore Borsaları, Hızla Dünyaya Açılıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Güney Kore Borsaları, Hızla Dünyaya Açılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra’ya Savaş Açan Fransız Bakana Alman Mevkidaşından Destek Kahin Analist Todd Gordon’dan Bitcoin Fiyat Tahmini Ünlü Hacker Grubundan Bitcoin’li Tehdit: 11 Eylül Sırlarını Açıklayacağız Uçuşa Geçen Bitcoin Cash, Piyasa Hacmine Göre Top 5 Arasındaki Yerine Geri Döndü NEM Vakfı’ndan Bir Anlaşma Daha! Dolar Mı, Bitcoin Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır